Reklama

Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Piotr Adamczyk wreszcie spotkał kobietę swego życia?

Piotr Adamczyk, czyli Fryderyk Rekrut z "Samej słodyczy" i Lars Reiner z "Czasu honoru", jest po uszy zakochany w pięknej modelce i aktorce Karolinie Szymczak, czyli Patrycji z serialu "Oko za oko". Niewykluczone, że para w tym roku stanie na ślubnym kobiercu...

Piotr Adamczyk - o czym informuje tygodnik "Na żywo" - już od pewnego czasu jest gotowy na to, by poprosić 27-letnią Karolinę Szymczak o rękę.

Reklama

Piękna modelka skradła serce aktora dwa lata temu, ale para nie afiszowała się ze swymi uczuciami, by... nie zapeszyć.

Teraz podobno i Piotr, i Karolina są już pewni, iż chcą razem iść przez życie. Z okazji drugiej rocznicy związku postanowili podzielić się swym szczęściem z całym światem.

- Jesteś i zawsze byłeś moim marzeniem - tak Karolina Szymczak podpisała romantyczne zdjęcie z Piotrem Adamczykiem, które opublikowała na Instagramie.

Podobno mama aktora bardzo polubiła Karolinę i pobłogosławiła związek syna, a teraz z niecierpliwością czeka na kolejny krok Piotra, licząc, iż wkrótce będzie się bawić na jego weselu.

Kilka lat temu Piotr Adamczyk wyznał w wywiadzie, że marzy o rodzinie, domu i trójce dzieci.

Niestety, w życiu uczuciowym wciąż brakowało mu sukcesów. Wszystkie jego związki rozpadały się...

Porażką zakończyło się też małżeństwo aktora z Kate Rozz - niespełna pół roku po tym, jak poprowadził ją do ołtarza, spotkali się w sądzie na rozprawie rozwodowej.

Kobiety, z który Piotr Adamczyk planował wspólną przyszłość, mają dziś rodziny i cieszą się urokami macierzyństwa - pierwsza narzeczona, Agnieszka Wagner ma córkę, druga, Anna Czartoryska, urodziła już dwoje dzieci i wkrótce powita na świecie trzecie, a ostatnia, Weronika Rosati, jest dumną mamą rocznej Elizabeth.

Odtwórca roli Fryderyka Rekruta w serialu "Sama słodycz" marzy ponoć o synu i stabilizacji.

Wszystko wskazuje na to, że dzięki Karolinie Szymczak jego marzenia o szczęściu i posiadaniu rodziny mają szansę już wkrótce się spełnić.

Według jednego z tabloidów aktor jest do szaleństwa zakochany w modelce i lada moment poprosi ją, by została jego żoną!

 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje