Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 33
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Koniec serialu

TVN zdecydował się nie realizować drugiego sezonu serialu z Piotrem Adamczykiem. Co widzowie dostaną w zamian?
    
TVN nie nakręci drugiego sezonu serialu obyczajowego "Sama słodycz" z Piotrem Adamczykiem. Stacja jesienią chce pokazać zupełnie nowy serial. Możliwe, że będzie to produkcja kryminalna - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

- Potwierdzam, że nie będziemy kontynuować serialu "Sama słodycz" -  mówi Wirtualnymmediom Joanna Górska, szefowa działu PR Grupy TVN. Stacja potwierdziła również, że powodem rezygnacji z dalszej produkcji były niezadowalające wyniki oglądalności.

Reklama

Głównym bohaterem "Samej słodyczy" jest Fryderyk - mężczyzna koło czterdziestki, który wiele już przeszedł. Fryderyk daje się poznać widzom, jako poukładany nauczyciel języka włoskiego. Jest perfekcjonistą, jednak jest też bardzo wrażliwy. Jego największą pasją jest saksofon. Uwielbia na nim grać. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się syn - 9-letni Staś. Życie Fryderyka wywraca się do góry nogami.

W głównej roli zobaczyliśmy Piotra Adamczyka, któremu partnerowali m.in. Natalia Klimas, Adriana Kalska, Marcin Hycnar, Karolina Staniec, Marta Ojrzyńska i Mateusz Damięcki.

Autorką scenariusza "Samej słodyczy" jest Agnieszka Pilaszewska.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje