Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 33
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sama słodycz": Fryderyk na nowo debiutuje w roli ojca

Matka, która zawsze wie lepiej. Zauroczona asystentka, która w swoich zalotach nie daje za wygraną. Przyjaciel, który za wszelką cenę chce mu znaleźć dziewczynę. Była partnerka, która po wielu latach nieobecności wraca do jego życia i wywraca je do góry nogami! Fryderyk nie ma lekko… Przyzwyczajony do bycia samotnikiem już od dziś będzie musiał odnaleźć się w roli ojca! Czy podoła?


Reklama


Fryderyk (Piotr Adamczyk) wciąż nie może się otrząsnąć po rozmowie z Martą (Roma Gąsiorowska) i Stasiem (Olaf Marchwicki). Ale wygląda na to, że będzie musiał...

Niedługo po tym jak usłyszał od ukochanej, że podrzuci mu syna na kilka dni - oboje stają w drzwiach jego mieszkania! Fryderyk jest w szoku! Marta wykorzystuje okazję i wprowadza Staśka. Mimo, że ten, delikatnie ujmując, nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty, z którym od dawna nie miał kontaktu... Kiedy tylko Marta znika za drzwiami, Stasiek opracowuje plan ucieczki. I realizuje go przy pierwszej możliwej okazji...

Nie spodziewa się jednak, że podczas pogoni za nim -  jego tata zostanie mocno poturbowany! Ironia losu jest taka, że dostaje w głowę swoją własną książką, którą wyrzuciła z okna Marianna. Sytuacja wygląda na poważną, dlatego Stasiek postanawia sprawdzić czy Fryderyk przeżył.

Tak obaj panowie poznają dwie urocze dziewczyny - Mariannę (Adriana Kalska) i jej córkę, Olę (Olivia Kupczynski). Ta z pozoru wydająca się przelotną znajomość, będzie miała na ich obu wielki wpływ... Staś w towarzystwie Oli, na moment się uspokaja, ale nie zamierza zmienić swoich planów. Tęskni za mamą i nie chce być z tatą - to pewne!

Dlatego to dopiero początek atrakcji, które zaplanował dla Fryderyka! Czy dopnie swego?

Dowiedz się więcej na temat: Sama słodycz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje