Reklama

Sama słodycz

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polskie hity na wiosnę 2014

Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Oto wiosenny przewodnik po polskich serialach.


"Sama słodycz"


Reklama

Pełen humoru, optymizmu i nadziei nowy hit Agnieszki Pilaszewskiej, autorki "Przepisu na życie". W głównej roli zobaczymy Piotra Adamczyka, który wciela się we Fryderyka, mężczyznę idealnego...

PREMIERA 3.03 TVN, poniedziałek, godz.: 21.30.

Fryderyk to facet z klasą i zasadami. W przeszłości nieszczęśliwie się zakochał. Od tego momentu nie ułożył sobie życia z żadną kobietą. Jest akademickim nauczycielem języka włoskiego oraz... miłośnikiem gry na saksofonie! Prowadzi życie spokojne, bez fajerwerków. Wszystko się zmienia, odkąd wprowadza się do niego Stasiek (Olaf Marchwicki), jego syn... Marta (Roma Gąsiorowska), matka chłopaka, kilka lat wcześniej zostawiła Fryderyka dla innego mężczyzny. Teraz uznała, że przyszedł czas, by ojciec z synem poznali się i polubili. Aby tak się stało, muszą ze sobą zamieszkać.

Trudna miłość

Problem w tym, że obaj nie kryją do siebie niechęci. Poza tym Fryderyk nigdy nie wybaczył Marcie zdrady. Na domiar złego nadal ją kocha i chciałby, by do niego wróciła, a to niestety nie jest już możliwe...

Wszędzie kobiety

W serialu zobaczymy też Natalię Klimas, niezwykle atrakcyjną Patrycję, która postanowi uwieść Fryderyka. Z kolei na barkach terapeutki Sylwii (Ilona Ostrowska) spocznie odpowiedzialność za uporanie się z "życiowym wycofaniem" głównego bohatera. Natomiast Dorota Nowakowska zagra Izabelę, matkę Fryderyka. To jednak nie wszystkie kobiety w życiu sympatycznego nauczyciela. Marianna (Adriana Kalska) to szalona dziewczyna, samotna matka Oli (Olivia Kupczyński), która będzie oczarowana spokojem i rozsądkiem mężczyzny. Z kolei Gosia (Milena Suszyńska), siostra i zarazem najlepsza przyjaciółka Fryderyka, wesprze go radami. To zawodowa modelka z charakterem... "Sama słodycz" ma trzynaście odcinków. Reżyseruje je Michał Rogalski, natomiast za kamerą stoi Paweł Flis. 

"Baron24"

Komornik, były chłopak żony, wszędobylska teściowa, a także zwariowani klienci - oto, komu stawić będzie musiał stawić czoło Mirek Baron (Tomasz Karolak) oraz jego żona Sylwia (Izabela Kuna).

PREMIERA 7.03 TVP 2, piątek, godz.: 20.40 i 21.05  

Dla Mirka najważniejsza jest rodzina i stacja benzynowa, którą odziedziczył po ojcu. Wie, że nie podołałby wszystkim obowiązkom bez pomocy Sylwii i córki Pauli (Weronika Humaj). One jednak wcale nie są zachwycone, że pracują razem w rodzinnym interesie. Sylwia pozostawać będzie pod ogromnym wpływem matki (Iwona Bielska) szczerze nieznoszącej zięcia, którego obwinia o to, że zmarnował życie jej ukochanej córki. W dodatku pewnego dnia do drzwi Barona zapuka komornik (Cezary Kosiński). Na szczęście okaże się człowiekiem przyjaźnie nastawionym do niego i gotowym pomóc mu w wyjściu na prostą. A nawet poślubić i zabrać w daleki świat jego teściową... 

Wróg numer jeden!

Natomiast złe zamiary wobec Mirka będzie miał cyniczny i wyrachowany Staszek Rybski (Wojciech Mecwaldowski) - były narzeczony Sylwii. Zjawi się w firmie Barona, by odzyskać względy byłej narzeczonej i przejąć stację. Nieoczekiwanie z pomocą w walce z przeciwnościami losu przyjdzie Mirkowi nowy pracownik, młody i zaradny Mati (Michał Meyer), skrycie podkochujący się w córce szefa.

Złota rączka

Prawdziwym przyjacielem okaże się pan Zdzisio (Piotr Cyrwus), kierowca cysterny, zaopatrzeniowiec i powiernik Mirka, męski odpowiednik kobiety pracującej z "Czterdziestolatka"! W gościnnych epizodach w serialu zobaczymy m.in. Tomasza Dedka, Rafała Rutkowskiego, Sylwię Arnesen oraz Michała Pielę.

"Przyjaciółki" /3/


Koniec 2. sezonu był niezwykle dramatyczny. Zdrady, ucieczka sprzed ołtarza, zerwane zaręczyny... Czy kolejna seria jej dorówna?

PREMIERA 6.03 Polsat, czwartek, godz.: 21.05  

Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magda Stużyńska- -Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) będą próbowały sobie ułożyć życie bez partnerów życiowych. Ostatnia z przyjaciółek Zuza (Anita Sokołowska) jako jedyna jest w związku. Patrycja zaprzyjaźni się z przystojnym fryzjerem Sebo (Modest Ruciński), który potrafi zrozumieć jej rozterki związane z bezpłodnością. Natomiast Inga przeprowadzi się do nowego mieszkania. Niestety, już pierwszego dnia da jej się we znaki nieznośny sąsiad (Filip Bobek). Okaże się, że kryje pewną tajemnicę...  

Kto stoi za porwaniem siostrzeńca biskupa? Dlaczego zamordowano znanego aktora? Kim jest sprawca groźnego wypadku samochodowego? To będzie wyjątkowy sezon. Dlaczego? Otóż, w jednym z odcinków ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostanie oskarżony o... gwałt!

PREMIERA 6.03 TVP 1, czwartek, godz.: 20.30  

W 11. serii "Ojca Mateusza" sandomierscy policjanci będą też musieli rozwiązać sprawę zabójstwa żony zamożnego biznesmena. — Nie będzie to łatwe zadanie, podejrzany jest każdy. Zresztą to jedna z wielu ciekawych spraw — zdradza Piotr Polk, czyli inspektor Możejko... W nowych odcinkach pojawią m.in.: Mikołaj Krawczyk, Edyta Olszówka, Dorota Naruszewicz oraz Cezary Pazura.  

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sama słodycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje