Reklama

Rojst

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 27
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Showmax: Nowości. Sierpień 2018

Jakie seriale zobaczymy w sierpniu na Showmax?

Sprawa idealna

2 sierpnia startuje pierwszy sezon "Sprawy idealnej". Fabuła skupia się na postaci Diane Lockhart (Christine Baranski), która zatrudnia w swojej kancelarii chrześnicę Maię (Rose Leslie).

Reklama

Życie obu pań szybko staje na głowie, ponieważ w ślad za przekrętem ojca Mai, Diane traci pracę i zostaje zmuszona do znalezienia innej kancelarii.

Wkrótce wraz z Maią trafia do nowego miejsca prowadzonego przez afroamerykańskich prawników. Pracuje tam też Lucca Quinn (Cush Jumbo), dawna podwładna Diane, a później jej konkurentka.

Dorwać małego

13 sierpnia zadebiutuje pierwsza seria "Dorwać małego", opartego luźno na powieści Elmore’a Leonarda.

Głównym bohaterem jest Miles (Chris O'Dowd), przestępca na usługach Amary (Lidia Porto), wielkiej szychy kartelu.

Jego codziennością jest likwidowanie dłużników i przeciwników swojej szefowej - czasem musi kogoś nastraszyć, czasem zabić, czasem zorganizować coś na boku czy ukryć zwłoki...

Miles ma żonę i córkę, jednak do szczęśliwej rodziny im daleko - jego kobieta odeszła do innego mężczyzny i nie chce mieć nic wspólnego ani z byłym mężem, ani z całym przestępczym światkiem.

Córka jednak jest oczkiem w głowie ojca, więc gdy niespodziewanie pojawia się możliwość zaangażowania w branżę filmową, Miles bardzo chętnie z niej skorzysta.

Rojst

Lata 80. w Polsce - sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza.

W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz.

Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor, Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) - syn wysoko postawionego działacza partyjnego.

Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Im bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowym rojście -  bagnie, z którego trudno się wydostać.

Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem Bartek Kaczmarek. W serialu zagrają również Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska i Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Piotr Fronczewski i Wojciech Machnicki. 

Premiera: 19 sierpnia.

W sierpniu w serwisie zostaną także udostępnione nowe/finałowe odcinki takich seriali jak "Cloak & Dagger", "Egzorcysta", "Dziewczyny nad wyraz", "Trzy dni Kondora", "The Affair".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje