Rojst

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rojst '97": To mogło zakończyć karierę Łukasza Garlickiego! Staczał się na dno

Łukasz Garlicki, czyli Warecki z „Rojst '97” i Sebastian Olszański z „Brzyduli”, nie kryje, że w przeszłości zdarzało mu się ostro imprezować i pić na umór. Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że otarł się o alkoholizm i niemal stoczył na samo dno. - To już przeszłość – twierdzi dziś.

Wyznanie Łukasza Garlickiego

Łukasz Garlicki to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów urodzonych w latach 70. ubiegłego wieku. Był moment, że tak bardzo zachłysnął się popularnością i swoim - jak mówi - fajnym życiem, że stracił nad nim panowanie.

"Mój styl życia przejął nade mną kontrolę, parę razy się potknąłem" - potwierdził w wywiadzie i dodał, że potrafił imprezować przez kilka nocy z rzędu i pić do utraty przytomności.

"Liczyło się przede wszystkim to, by dobrze się bawić, imprezować i niczym się nie przejmować" - wyznał na łamach nieistniejącego już magazynu "Grazia".

Reklama

Dopiero gdy jakiś czas temu zaczął podupadać na zdrowiu, uświadomił sobie, że choruje przez wódkę.

"Wystarczył tydzień, żeby wszystko mi się przewartościowało. Zdałem sobie sprawę, że ciągłe imprezowanie do niczego dobrego nie prowadzi" - wspomina i dodaje, że alkohol niemal zniszczył mu życie.

"Wysysał ze mnie życiową energię... A przy okazji narobiłem różnych głupot" - powiedział niedawno.

Aktor odstawił alkohol

Łukasz Garlicki w tej chwili w ogóle nie pije. Zapewnia, że jest czysty i dzięki temu czuje się naprawdę dobrze. Po odstawieniu alkoholu wyciszył się, zaczął wyraźnie widzieć, co dzieje się wokół niego...

"Jakby odsłoniły się firanki, jakby ktoś więcej światła wpuścił do pokoju. Fajny stan. Chodzi o czystość spojrzenia i wewnętrzny spokój. O mniej agresji, więcej życzliwości, bezinteresowności, serdeczności. O proste rzeczy. Stan zdziwienia światem, świeżość spojrzenia, ostry obraz" - mówi.

W tym roku mija siedem lat od chwili, gdy odtwórca roli Sebastiana Olszańskiego w "Brzyduli" po raz ostatni wypił drinka.

"Od tamtej pory jestem spokojniejszy. Nastąpiła zmiana dynamiki życiowej... Podoba mi się moje obecne życie" - twierdzi.

Zobacz też: "Rojst'97": Recenzja polskiego serialu Netflix! Kto w obsadzie? 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy