Rojst
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Casting idealny? Widzowie nie mogli wyjść z podziwu, gdy zobaczyli aktora w "Rojście"

Na Netfliksie można już oglądać wyczekiwany finałowy sezon serialu "Rojst". W jedną z głównych ról wcielił się młody aktor, Filip Pławiak. Zagrał on młodszą wersję bohatera granego przez Piotra Fronczewskiego. Widzowie nie mogą wyjść z zachwytu. Są pod wrażeniem między innymi podobieństwem Pławiaka do Fronczewskiego z jego lat młodości.

"Rojst Millenium" jest kontynuacją "Rojsta" oraz "Rojsta'97" i zarazem ostatnią częścią trylogii. Widzowie doczekają się nareszcie rozwiązania mrocznych tajemnic. Co wydarzy się tym razem? Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany zostaje szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu w hotelu "Centrum" dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60. XX wieku, aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.

Reklama

Za reżyserię odpowiada Jan Holoubek, a w obsadzie pojawiają się prawdziwe gwiazdy, m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak oraz Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz i Konrad Eleryk oraz postacie, z którymi widzowie zżyli przez poprzednie sezony, w tych rolach: Dawid Ogrodnik, Magdalena Różczka, Łukasz Simlat oraz Andrzej Seweryn.

Filip Pławiak w młodszej wersji bohatera granego przez Piotra Fronczewskiego

Filip Pławiak ("Czerwony Pająk", "Chyłka") w finałowym sezonie "Rojsta" wciela się w postać Kierownika Kociołka sprzed lat, młodszą wersję bohatera granego przez Piotra Fronczewskiego. W serialu jego głos został zmieniony. Twórcy zdecydowali się połączyć i zmieszać głos Fronczewskiego z młodości z obecną barwą Pławiaka. Efekt finalny można zobaczyć w "Rojst. Millenium", który jest już dostępny na Netfliksie.

Na instagramowym profilu Netfliksa opublikowano filmik, składający się z urywek scen młodego Kierownika z najnowszych odcinków. "A taki dobry chłopak był, zawsze “dzień dobry” mówił" - czytamy w opisie, który nawiązuje do losów bohatera.

W komentarzach roi się od opinii publiczności na temat serialu. Rzesza widzów zwraca uwagę na ogromne podobieństwo Filipa Pławiaka do Piotra Fronczewskiego w latach młodości kultowego aktora.

"Wcześniej nie widziałam tego podobieństwa a teraz normalnie 1:1. Rewelacyjny wybór aktorów", "Ale dobry serial!!! Młody Kierownik i młody Wanycz gra najwyższych lotów! Z profilu F. Pławiak na 100% młody P. Fronczewski", "Cały serial mega a za rolę młodego kierownika szacun zagrane tak, że brak pytań Brawo", "To jak Pan Filip " zrobił" młodego Piotra Fronczewskiego, to prawdziwy majstersztyk. Miny, spojrzenie, sposób poruszania. Rewelacja! Jestem pod wrażeniem" - czytamy.

Nie brakuje pozytywnych komentarzy na temat samego finałowego sezonu. Widzowie są wyraźnie zachwyceni "Rojstem", a od premiery minęło dopiero kilka dni.

Pod postem czytamy: "Ten serial jest po prostu genialny! Już dawno nie widziałam czegoś tak dobrego , nieprzesadzonego a zarazem zaskakującego ! I aktorzy. Już prawie zapomniałam, że mamy tak świetnych w Polsce", "Rewelacyjny serial światowy poziom aktorzy każdy szczegół detal majstersztyk ale co się dziwić reżyserował Holoubek moim zdaniem najlepszy reżyser młodego pokolenia", "Cały sezon w jeden wieczór obejrzany z wypiekami na twarzy, dialogi doskonałe, aktorsko miód na serce… och więcej takich seriali poproszę", "Jak to jest możliwe, że wszystkie sezony są mega?" - brzmią komentarze.

"Rojst Millenium": Gdzie oglądać?

"Rojst Millenium" jest dostępny na Netfliksie.

Czytaj więcej: "Rojst. Millenium": Twórcy zakpili z afery? Tylko spostrzegawczy widzowie to zauważą

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Filip Pławiak | Rojst Millenium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy