rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3796
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Tomasz Karolak zatrudnił swą byłą narzeczoną

Kilka miesięcy temu Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", rozstał się z matką swoich dzieci, po czym... zaprosił ją do współpracy i dał rolę w przedstawieniu, którego premiera odbędzie się pod koniec listopada w kierowanym przez niego Teatrze Imka.

Tomasz Karolak oficjalnie potwierdził niedawno w wywiadzie, że rozstał się z Violą Kołakowską.

Reklama

- To nie była moja decyzja... Nasze drogi się rozeszły.  - powiedział.

Wkrótce po tym, jak narzeczona zwróciła mu pierścionek zaręczynowy, zaproponował jej rolę w swym nowym przedstawieniu - bajce "Byk Ferdynand", którą reżyseruje w Teatrze Imka. Po pierwszych próbach z udziałem Violi wyznał w rozmowie z jednym z magazynów, że matka jego dzieci jest bardzo utalentowana, świetnie tańczy i doskonale sobie radzi ze scenami dramatycznymi.

- Ma potencjał - skomplementował swą byłą narzeczoną w wywiadzie dla "Flesza".

- Znamy się tak dobrze, że ona natychmiast odczytuje, co ja jako reżyser chcę jej przekazać - powiedział i dodał, że Viola nie od razu zgodziła się przyjąć jego ofertę, ale w końcu udało mu się ją przekonać, by zagrała w "Byku Ferdynandzie".

- Dzisiaj, dzięki temu, że zaprosiłem Violę do mojego świata - świata teatru - mamy możliwość spotykania się w zupełnie innej sytuacji. Dużo na ten temat rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że warto spróbować. To pierwsze nasze takie doświadczenie - mówi  aktor.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska poznali się w 2005 roku na planie serialu "Kryminalni". Dwa lata później na świat przyszła ich córka Lenka, ale oni postanowili, że nie będą z tego powodu przysięgać sobie przed ołtarzem dozgonnej miłości i wierności... Także narodziny synka - 5-letniego dziś Leona - nie przekonały ich do wyznaczenia daty ślubu.

Dopiero w ubiegłym roku Tomasz Karolak zdecydował się oficjalnie poprosić Violę o rękę. 8 maja - po premierze spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" - wszedł na scenę Teatru Imka z ogromnym bukietem czerwonych róż, wywołał Violę Kołakowską z widowni i poprosił, by została jego żoną. Niestety, niespełna rok później narzeczona aktora zerwała zaręczyny.

Viola Kołakowska, którą od niedawna możemy oglądać jako Kamilę Małecką w "Na Wspólnej", ma na swoim koncie wiele ról. Pamiętamy ją m.in. jako Gretę Kowalczuk z "Na dobre i na złe", Mariannę z "rodzinki.pl", doktor Rentgen z "Daleko od noszy", policjantkę Olgę Rojewską z "Kryminalnych" i Gabrysię Trzaskalską z "Barona24". Wkrótce zobaczymy ją też w filmie "Listy do M. 3", który wyjdzie na ekrany kin w całej Polsce już 10 listopada.

- Viola zagrała bardzo smakowity epizod - twierdzi Tomasz Karolak.

Na scenie Teatru Imka Viola Kołakowska zadebiutuje 15 listopada - tego dnia po raz pierwszy zaprezentuje się widzom w spektaklu "Byk Ferdynand" według scenariusza Tomasza Karolaka i w jego reżyserii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje