Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Olga Kalicka wróci do „rodzinki.pl”?

Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl”, dwa lata temu została studentką Akademii Teatralnej i musiała zrezygnować z udziału w serialach oraz z występów na scenie. Dopiero teraz dostała od rektora uczelni pozwolenie na powrót do pracy...

Dokładnie dwa miesiące temu Olga Kalicka zdała egzamin kończący kolejny rok studiów w Akademii Teatralnej, wystąpiła w spektaklu warsztatowym II roku Wydziału Aktorskiego AT "Parawan" i dostała pozwolenie na powrót do pracy w teatrze...

Reklama

- Sesja egzaminacyjna zdana na piątkę! Ale moje wakacje nie potrwają zbyt długo, gdyż niebawem zaczynam próby do nowego projektu - napisała na swojej tablicy na Facebooku.

Dziś wiadomo już, jaką rolą młodziutka aktorka przypomni o sobie widzom - wcieli się w Calineczkę, bohaterkę widowiska "Calliya", którego premiera odbędzie się 3 września w stołecznym Teatrze Komedia.

- Rozpoczyna się długo wyczekiwana przygoda, dzień po dniu będę stawać się Calineczką - podzieliła się nowiną ze swymi fanami po pierwszej próbie czytanej "Calliyi".

W widowisku, które zapowiadane jest jako spektakl o muzycznym i wizualnym rozmachu wykraczającym daleko poza to wszystko, co do tej pory prezentowane było w teatrze, obok Olgi Kalickiej wystąpią m.in. Sandra Staniszewska, czyli Iza Sajdak z "M jak miłość", Adam Adamonis, czyli Andrzej Gruszewski z "Przyjaciółek", i Patryk Rybarski, czyli Bubuś z niezapomnianej "BrzydUli".

Kiedy w 2013 roku Olga Kalicka zdobyła wymarzony indeks Akademii Teatralnej, musiała zrezygnować z roli Magdy w "rodzince.pl". Czy dziś, gdy ma już pozwolenie rektora uczelni na powrót do pracy, wróci na plan uwielbianego przez widzów Dwójki serialu? 22-letnia aktorka nie kryje, że bardzo tęskni za Boskimi, ale póki co nie dostała propozycji ponownego wcielenia się w dziewczynę Tomka (Maciej Musiał).

Niewykluczone jednak, że  - jeśli powstaną kolejne serie "rodzinki.pl" (teraz kręcona jest siódma) - grana przez nią Magda znów pojawi się w życiu najstarszego syna Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak).

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Olga Kalicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje