Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski wiele poświęcił dla serialu. "Dużo czasu straciłem"

Mateusz Pawłowski rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem rolą w "rodzince.pl", gdzie wcielał się w Kacpra Boskiego. Od zakończenia serialu minęło już kilka lat, a aktor dziś opowiada o pracy na planie z perspektywy czasu. Przyznaje, że poświęcił wiele dla roli i po zakończeniu produkcji, czuł się zagubiony.

Mateusz Pawłowski w serialu TVP grał od siódmego roku życia. Przez dziewięć lat dorastał na oczach widzów. Dzisiaj nie przypomina już malutkiego Kacperka. Mateusz Pawłowski wyrósł na młodego mężczyznę. Dzięki występowi w "rodzince.pl" zdobył dużą popularność. Szybko posypały się kolejne propozycje. 

Występował jako jeden z głównych bohaterów, w programie edukacyjnym dla dzieci "Opowieści Kota Śpiocha". Działał również w dubbingu. Jego głos można było usłyszeć m.in. w serialu "Pinokio" oraz filmie "Uwolnić Mikołaja!". W 2017 roku zadebiutował jako aktor na dużym ekranie w produkcji Michała Kondrata "Dwie korony".

Reklama

Co stało się z Mateuszem Pawłowskim po zakończeniu serialu?

W przeciwieństwie do swoich serialowych braci, nie jest bardzo obecny w mediach. Po zakończeniu zdjęć do serialu wycofał się z show-biznesu. Aktywny jest za to na Instagramie. Chętnie wrzuca zdjęcia z licznych podróży oraz ze swoją młodszą siostrą. Trzeba przyznać, że dziecięcy gwiazdor wyrósł na przystojnego młodzieńca. 

Fani zastanawiają się, czy będzie kontynuować swoją przygodę z aktorstwem. "Wolę być strażakiem albo policjantem. Już teraz chodzę na karate i dużo się uczę. Ale, gdy tylko mam wolne, bardzo lubię się bawić, najchętniej klockami albo, na dworze w różne gry z kolegami" - wyznał młody aktor w 2011 roku. Dzisiaj nie opowiada o swoich planach na przyszłość i skupia się na nauce.

Mateusz Pawłowski: "Dużo czasu straciłem"

Mateusz Pawłowski dziś ma 18 lat. W rozmowie na kanale WykolejeniTV wspomina, że w czasach, gdy popularne były fanpage na Facebooku, jego strona zyskała wiele fanów 

W szczerym wyznaniu aktor powiedział, że z perspektywy czasu uważa, że dużo poświęcił dla "rodzinki.pl", między innymi hobby, czy przyjaźnie.

Przyznał także, że po zakończeniu pracy nad "rodzinką.pl" czuł się zagubiony.

W komentarzach pod rozmową widzowie rozpływają się nad skromnością i elokwencją Mateusza. "To jest takie odświerzające słyszeć tyle pokory od młodego (nieco uprzywilejowanego chcąc nie chcąc) chłopaka" - czytamy.

Czytaj więcej: "Wojenne dziewczyny": Serial znika z anteny! Vanessa Aleksander żegna się z produkcją

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy