Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maria i Marek będą... parą?

Podczas kolacji, na którą Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zaprosi wszystkich przyjaciół, Marek (Jacek Braciak) nieoczekiwanie wyzna, że rozstał się ze swoją dziewczyną. - Pogoniłem ją w diabły - powie i wzniesie toast za zdrowie... Marysi (Agata Kulesza).

W 11. odcinku 11. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 10 listopada o godzinie  21.40) Marek poinformuje swoich przyjaciół, że nie jest już z dziewczyną, z którą się spotykał.

Reklama

- Rozstaliście się? No nie mów... Kiedy? - zainteresuje się Natalia. 

- Czyli, że teraz jesteś wolny? - zapyta z kolei Viola (Magdalena Stużyńska).

Marek stwierdzi, że ma kogoś na oku i niewykluczone, że wejdzie w nowy związek. Jego słowa bardzo zdenerwują Marię. Przyjaciółka Boskiej postanowi zmienić temat, ale Viola nie pozwoli jej na to.

- A kogo masz na oku konkretnie? - zacznie wypytywać Marka, choć Marysia wyraźnie da jej do zrozumienia, że powinna dać spokój ich wspólnemu znajomemu.

Marek jednak postanowi odpowiedzieć wścibskiej kobiecie.

- Dostrzegłem w kimś, kogo dobrze znam, coś, czego wcześniej nie dostrzegałem. Jest to osoba... - powie, ale Maria nie pozwoli mu dokończyć zdania.

- A może nie jesteśmy ciekawi? - zapyta.

- Ja jestem - krzyknie Viola.

- Ja też - zadeklaruje Natalia.

Marek nie zdradzi w końcu imienia swej wybranki. Boska jednak domyśli się, że mówił o Marysi. Po wyjściu gości od razu podzieli się z Ludwikiem (Tomasz Karolak) swoimi przypuszczeniami.

- Nie wiem, czy Marek z Maryśką coś nie ten... no, że kręcą ze sobą - powie mężowi.

- Dajże ty spokój. Przecież to jest science fiction! On jej nawet nie lubi - stwierdzi Boski.

Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazywać jednak będą na to, że Marek i Maria naprawdę mają się ku sobie. Czy zostaną parą?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje