Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl”: Kożuchowska i Karolak napiszą książkę?

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, czyli Natalia i Ludwik Boscy z "rodzinki.pl", nigdy nie kryli, że bardzo się lubią. Praca na planie uwielbianego przez widzów Dwójki serialu bardzo ich do siebie zbliżyła i sprawiła, że zostali przyjaciółmi. Podobno wkrótce rozpoczną pracę nad swoim nowym wspólnym projektem... Razem napiszą książkę!


Reklama


Małgorzata KożuchowskaTomasz Karolak, jak donoszą media, zamierzają napisać książkę! Nie będzie to jednak - jak można by się spodziewać - pełna anegdot i wspomnień opowieść o ich pracy na planie "rodzinki.pl", ale zbiór rozmów o... rodzinie i jej roli w życiu każdego człowieka. Jeśli wszystko potoczy się po myśli serialowego małżeństwa Boskich, książka sygnowana ich nazwiskami ukaże się w sprzedaży jednocześnie z premierą 6. serii "rodzinki.pl", która - o czym jako pierwsi informowaliśmy - najprawdopodobniej wróci na antenę Dwójki jesienią przyszłego roku.

O tym, jak ważna jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej rodzina, aktorka mówi niemal w każdym wywiadzie. Gwiazda zawsze bardzo ciepło wspomina dom, w którym się wychowała, z wielką czułością opowiada o rodzicach i siostrach, nie kryje, że jest szczęśliwa u boku męża i za nic na świecie nie zrezygnowałaby z tego szczęścia... Także Tomasz Karolak, który odkąd został tatą, zmienił się nie do poznania, twierdzi, że rodzina to coś, czego nie da się porównać z niczym innym.

Jednemu z dwutygodników udało się ustalić, że Małgorzata i Tomasz z wielkim entuzjazmem odnieśli się do propozycji napisania wspólnej książki właśnie o rodzinie. Lada moment mają podjąć decyzję, czy podejmą się tego wyzwania i opowiedzą o swoich relacjach z najbliższymi, czy podzielą się swoimi obserwacjami oraz przemyśleniami na temat roli rodziny w ich życiu i zdradzą parę swoich rodzinnych sekretów... Wszystko wskazuje na to, że książka powstanie, bo i Małgosi, i Tomkowi ponoć bardzo spodobał się pomysł napisania jej i wydania. 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje