rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5656
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzinka.pl": Julia Wieniawa znowu odsłania ciało! "Ideał kobiety"

Julia Wieniawa chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Ostatnio zachwyciła swoich fanów serią zdjęć, na których młoda aktorka odsłania opalone ciało! Fani oszaleli z zachwytu!

Julia Wieniawa i jej biznesowe imperium

Julia Wieniawa, której kariera nabrała tempa dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl", zajmuje się nie tylko aktorstwem i śpiewaniem. 22-letnia obecnie gwiazda należy do grona najbardziej wpływowych osób w polskim internecie. Jej potencjał reklamowy jest doceniany przez firmy, które zasypują ją ofertami współprac. Wszechstronnie utalentowana influencerka w ubiegłym roku wystartowała też z dwiema własnymi markami - kosmetyczną Jusee oraz odzieżową Lemiss. To właśnie na ich promocji najmocniej skupia się w ostatnim czasie.

Julia Wieniawa promuje swoją markę odzieżową

Julia Wieniawa stale rozwija swoją firmę odzieżową i intensywnie promuje ją w mediach społecznościowych. 22-latka bierze aktywny udział w kampaniach reklamowych i często sama występuje w roli modelki, prezentując fanom stroje Lemiss na sobie. Do najnowszych zdjęć, które zdecydowała się opublikować na Instagramie, zapozowała w body własnej marki, które jest reklamowane nie tylko jako strój do ćwiczeń, ale i jako idealny kostium kąpielowy na plażę.

Reklama

Sesja, w której wzięła udział Wieniawa, została zrobiona nad polskim morzem, w Jastarni na Półwyspie Helskim. Tym, co na zdjęciach przykuwa wzrok, jest imponująca opalenizna aktorki. Fani od razu zwrócili na nią uwagę. Nie szczędzili też 22-letniej bizneswoman komplementów.

Autor: Maria Staroń
Zobacz też: Aktor Marek Barbasiewicz od lat żyje w szczęśliwym związku z mężczyzną 

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy