Reklama

"Rodzinka.pl": Ile waży Wiktoria Gąsiewska? Aktorka odpowiedziała na pytania!

Niedawno Wiktoria Gąsiewska weszła w niecodzienną interakcję z internautami. Oddała głos swoim fanom, pozwalając, by zalali ją falą nurtujących ich pytań. Gdy pojawił się temat wagi aktorki, ta nie przeszła obok niego obojętnie!


Instagram Wiktorii Gąsiewskiej


Udział w projektach telewizyjnych sprawia, że życie gwiazd mocno się zmienia - także pod kątem rozpoznawalności. Przekonała się o tym Wiktoria Gąsiewska, która swoje pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako mała dziewczynka: widzowie mogą ją bowiem pamiętać z takich produkcji jak m.in.:  "Na dobre i na złe" czy "Rodzina zastępcza". Kilka lat temu - już jako nastolatka - pojawiła się w "Rodzince.pl", a udział w tym projekcie spowodował, że jej kariera nabrała rozpędu. Obecnie Wiktoria Gąsiewska gra m.in. w serialu: "Barwy szczęścia", a także pracuje nad kolejnym tajemniczym projektem. Mimo natłoku obowiązków ukochana Adama Zdrójkowskiego nie zapomina o swoich fanach, przesyłając im za pośrednictwem mediów społecznościowych mnóstwo radości i energii. Ci z kolei odwdzięczają się jej wieloma pochlebnymi komentarzami oraz wirtualnymi "serduszkami" przesyłanymi na Instagramie. Ceniąc sobie kontakt z użytkownikami sieci, Gąsiewska pozostawiła niedawno na swojej instagramowej relacji miejsce, w którym internauci mogli dzielić się swoimi przemyśleniami. Nie zabrakło odniesienia do wyglądu 22-latki, a ściślej mówiąc: do jej wagi.

Reklama


Ile waży Wiktoria Gąsiewska?


Nie ulega wątpliwości, że Wiktoria Gąsiewska prezentuje się znakomicie w każdym wydaniu! Jak myślicie, jakim kadrem piękna aktorka podzieli się z fanami następnym razem?Autor: Sabina Obajtek
Zobacz też: Julia Wieniawa zmieniła fryzurę

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje