Reklama

"Rodzinka.pl": Julia Wieniawa pokazała nową fryzurę. Aktorka jest nie do poznania!

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Aktorka postawiła na ostre cięcie. Spektakularna metamorfoza, a może kolejny projekt? Zdradzamy szczegóły!

Julia Wieniawa i metamorfoza na Instagramie

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które mocno zaintrygowało jej obserwatorów! Ambitna i przedsiębiorcza 22-latka pokazała bowiem fotografię, na której, zaprezentowała swój "nowy" wygląd - długie gęste włosy aktorka znana m.in. z serialu: "Rodzinka.pl" zastąpiła krótką fryzurą w czarnym kolorze. Chociaż twarz Julii jest widoczna jedynie połowicznie, to już ten widok wystarczy do tego, by... zaskoczyć!

Czyżby Julia Wieniawa zdecydowała się na "ostre cięcie"?  Wiele wskazuje na to, że zmiana na głowie gwiazdy jest jedynie tymczasowa i wiąże się z kolejnym projektem Julii. O tym, że "coś się święci", poinformowała w opisie sama piosenkarka.

Zobacz też: Julia Wieniawa topless!

Muzyczna nowość od Julii Wieniawy?

Reklama

Julia Wieniawa doskonale czuje się zarówno przed kamerą, jak i na muzycznej scenie - ma też na swoim koncie sporo utworów, a niebawem światło dzienne mogą ujrzeć kolejne! Chociaż sama ukochana Nikodema Rozbickiego wprawdzie nie zdradziła wprost, nad czym obecnie pracuje, to internetowi fani łączą jej niedawną aktywność właśnie z nowym singlem:

"Od "nie muszę" nie mogę doczekać się nowości AAAAA nareszcie!!! A może by tak album?"

"Oooo w końcu coś nowego do słuchawek",

"Jeeeej!! Czekam mocno na Twoje muzyczne nowości."

Pojawiło się też sporo odniesień do fryzury zaprezentowanej przez bohaterkę ujęcia - niektórzy z użytkowników sieci pokusili się nawet o pewne porównania!

"Przypominasz na tym zdjęciu Natalie Portman z "Leon Zawodowiec",

"Mi bardziej kojarzy się z Pulp Fiction",

"Jak Maddie, z teledysków Sia."

A Wam, jak Julia Wieniawa podoba się w takiej fryzurze?

Autor: Sabina Obajtek
RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje