Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4870
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Dziewczyny Maćka Musiała i Tomka Boskiego

Nastolatek musi się wyszaleć – mówi w jednym z odcinków „rodzinki.pl” Tomek Boski. Wcielający się w niego Maciej Musiał ma podobne zdanie i pewnie dlatego ciągle jest... do wzięcia.


Reklama


Choć odkąd stał się idolem polskich nastolatek, tabloidy i portale plotkarskie posądzają go o liczne romanse. Każda dziewczyna widziana (i - co ważniejsze - sfotografowana) w jego towarzystwie od razu nazywana jest jego sympatią.

Z kwiatka na kwiatek...

Tomek Boski zdaje sobie sprawę, że jest łakomym kąskiem dla dziewczyn i często wykorzystuje swój urok w kontaktach z nimi.

Po rozstaniu z Magdą (Olga Kalicka) postanowił - zanim ktoś znów skradnie mu serce - zostać królem życia i korzystać z przywilejów, jakie daje młodość. Czasem, jak to było w przypadku Mileny (Ewa Bukowska) - szkolnej koleżanki własnej matki - zadowala się przelotnym romansem, innym razem, co dał do zrozumienia ślicznej Amelii (Adrianna Chlebicka), jest zainteresowany dłuższym związkiem.

Wciąż jednak nie może się zdecydować, czego tak naprawdę oczekuje od dziewczyn... Najtrafniej podboje miłosne Tomka skomentował kiedyś jego najmłodszy brat Kacper (Mateusz Pawłowski). - Może ty jesteś ekspertem w zdobywaniu lasek, ale w ogóle nie radzisz sobie w zatrzymaniu ich przy sobie - powiedział, a Tomek po prostu nie mógł się nie zgodzić z tą opinią.

Lista "zdobyczy" Maćka

Maciej Musiał, podobnie jak Tomek Boski, wciąż nie spotkał dziewczyny, której udałoby się owinąć go sobie wokół palca. Uważa, że ma jeszcze czas na prawdziwą miłość, ale żartuje, iż nie zamierza żyć jak mnich. Na liście jego "zdobyczy" tabloidy umieściły m.in. córkę Izabeli Kuny, u boku której pojawił się na jednej z premier, Natalię Nykiel i Kasię Sawczuk, które poznał na planie talent-show "The Voice of Poland". A także blogerkę modową Jessikę Mercedes, z którą się przyjaźni. Najpoważniejszym dotąd związkiem Maćka był ten z Agnieszką Więdłochą. Ze starszą o 9 lat aktorką spotykał się przez kilka miesięcy, ale nigdy nie potwierdził oficjalnie, że łączy go z nią coś więcej, niż przyjaźń. Ostatnio Maciej wywołał burzę, zamieszczając na swoim profilu na Facebooku zdjęcia z 19-letnią Martą Bijan, finalistką 4. edycji "X Factora", z ich wspólnego wyjazdu do Hiszpanii.

Daleko mu do macho!

Maciej Musiał wyznał niedawno w wywiadzie, że już jako kilkuletni brzdąc był bardzo kochliwy, a pierwszymi kobietami, które wzbudzały jego niekłamany zachwyt, były... wychowawczynie opiekujące się nim w przedszkolu, które jednak bardzo go onieśmielały. Aktor przyznaje, że wciąż bywa speszony w towarzystwie ładnych dziewczyn i daleko mu do pewnego siebie macho, za jakiego uważa się... Tomek Boski.

Dziewczyny Tomka:

Dziewczyny Maćka:


a.im.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje