Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4530
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

W marcu na antenę TVP2 trafi 6. seria uwielbianej przez widzów "rodzinki.pl"! I Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina! Poznaj szczegóły!


Reklama

Szósta seria niesamowitych przygód rodziny Boskich - podobnie jak wszystkie poprzednie - będzie liczyła 26 odcinków. W każdym z nich zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, czyli serialową Natalię. Choć popularna aktorka zadebiutowała niedawno w życiowej roli mamy, kanadyjscy scenarzyści nie zdecydowali się ograć tego w żaden sposób w serialu. Boscy nie doczekają się zatem czwartego potomka.

Z Jasiem na plan

- Z wielką radością powitaliśmy Małgosię Kożuchowską na planie szóstej serii "rodzinki.pl" - mówi Anna Jaroch-Okapiec, kierownik projektu. - Mieliśmy dla niej piękne kwiaty i uśmiechy od ucha do ucha. Tym bardziej że jesteśmy rodzinnym serialem w każdym znaczeniu tego określenia. Na przykład niewiele osób na wie, że mały Jaś, synek Małgosi, jest naszym czwartym "rodzinkowym" dzieckiem. Wyjątkowym, przede wszystkim dlatego, że mama codziennie zabiera go do pracy. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć dotychczasowy pokój aktorki został wyposażony w łóżeczko i przewijak. Zresztą jego urządzanie na bieżąco konsultowaliśmy z Małgosią. Wysyłaliśmy jej zdjęcia nowych szczegółów MMS-ami, czym - co nam wyznała - rozczuliliśmy ją do łez.

Anna Jaroch-Okapiec podkreśla, że produkcji serialu zależało szczególnie na tym, by Małgorzata Kożuchowska i jej synek czuli się na planie komfortowo i bezpiecznie.

- Proszę pamiętać, że aktorka jest mamą karmiącą - dodaje. - Gdy bierze udział w kolejnych scenach, jej synek znajduje się pod troskliwą opieką niani. W przerwach zaś Małgosia natychmiast biegnie do synka, by go zobaczyć i choć przez chwilkę się nim zająć.

Jak Małgorzata Kożuchowska odnalazła się w roli Natalii Boskiej?

- Tak, jakby się z nią nigdy nie rozstawała! - zapewnia Anna Jaroch-Okapiec. - To profesjonalistka w każdym calu, zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do pracy. Roczna przerwa w zdjęciach wszystkim nam dobrze zrobiła. Sprawiła, że stęskniliśmy się za sobą i poczuliśmy niebywały entuzjazm w związku z powrotem na plan.

Nowości i zmiany

W nowej serii mnóstwo zamieszania w życie rodziny Boskich wprowadzą Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński), czyli rodzice Natalii. Któregoś dnia bez zapowiedzi pojawią się z walizkami w rękach i oznajmią z rozbrajającą szczerością, że właśnie sprzedali swój dom i nie mają gdzie teraz mieszkać! Muszą więc wprowadzić się do nich!

Spore zmiany nastąpią u Tomka (Maciej Musiał). Po pierwsze, najstarszy syn Boskich zrezygnuje z mieszkania wynajmowanego razem z kumplami i wróci do rodzinnego domu. A po drugie, w nowych odcinkach Tomasz porzuci swoją coraz bardziej kapryśną i wymagającą dziewczynę Magdę (Olga Kalicka, która musiała zrezygnować z roli w serialu, ponieważ od października rozpoczęła naukę w Akademii Teatralnej). Bynajmniej nie pozostanie zbyt długo samotny, bo na jego drodze stanie wiele pięknych dziewcząt.

Kuba (Adam Zdrójkowski), czyli średni syn Natalii i Ludwika (Tomasz Karolak), urośnie jak na drożdżach, zdecydowanie spoważnieje i znajdzie sobie bardzo ambitną pasję. Ku dumie i radości rodziców, zostanie ekologiem. Z kolei najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) zamieni się w diabełka i zacznie sprawiać ogromne kłopoty wychowawcze.

- Słowem, Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina... - kwituje Anna Jaroch-Okapiec.

W naszej galerii znajdziecie absolutnie premierowe fotosy z planu 6. serii "rodzinki.pl"

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje