Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Potrzebowała zmiany

Czym różni się Natalia Boska od Hanki Mostowiak z "M jak miłość"?

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii serialu "rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska, która wciela się w serialu w Natalię, nie kryje zadowolenia z tego, że serial odniósł sukces i jest realizowana kolejna transza.

Reklama

- Cieszę się, że znów zaczynamy pracę. Producentce, Dorocie Kośmickiej, udało się zebrać zespół ludzi, którzy dobrze się ze sobą czują i lubią ze sobą pracować. Przy formie komediowej, jaką jest nasz serial, to jest bardzo pomocne. Niezwykle ważne i miłe jest też dla mnie to, że serial zyskał sympatię widzów. To dodaje skrzydeł i motywuje do dalszej pracy - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Pap Life.

Kolejnym powodem do zadowolenia aktorki, jest to, że jej fani zaakceptowali przemianę z Hanki z "M jak miłość" w Natalię z "rodzinki.pl"

- Myślę, że widzowie tego potrzebowali i ja też, jako aktorka, chciałam im się pokazać w trochę innym wydaniu. Myślę, że dzięki "rodzince.pl" nasi widzowie będą miło spędzać jesienne wieczory. Widzowie są dla mnie najważniejsi, pracuję dla nich, a "rodzinka.pl" to moja nowa propozycja dla wszystkich, którzy lubią mnie oglądać - mówiła Kożuchowska.

- Do tej pory byłam przyzwyczajona, że zaczepiali mnie ludzie na ulicy, dziękowali za Hankę Mostowiak i pytali, co będzie dalej, a teraz coraz częściej mówią, że oglądają nowy serial, że im się podoba moja nowa rola, że serial jest lekki, zabawny, z przymrużeniem oka... - dodała.

Czy zmiana seriali była dobrą decyzją dla Małgorzaty Kożuchowskiej? Zapraszamy was do dyskusji na forum!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Rodzinka.pl | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje