Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwsza rocznica Boskich!

Dokładnie rok temu, 2 marca 2011 roku, Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "rodzinki.pl". Serial bardzo szybko stał się hitem i zyskał miliony wiernych fanów. W przyszłym tygodniu gwiazdy "rodzinki.pl" wracają na plan!



Małgorzata KożuchowskaTomasz Karolak, czyli Natalia i Ludwik Boscy, nie mogą się już doczekać spotkania ze swoimi serialowymi synami. Chociaż oboje są bardzo zajęci pracą, nie wyobrażają sobie nawet, że ich wspólna przygoda z "rodzinką.pl" mogłaby się zakończyć na nakręconych dotychczas dwóch sezonach. Oboje cieszą się z powrotu na plan przebojowego serialu, którego produkcją znów zajmie się mistrzyni gatunku Dorota Kośmicka-Gacke.

Reklama


Kiedy dokładnie rok temu Boscy po raz pierwszy zawitali w naszych domach, od razu było wiadomo, że zwariowana i sympatyczna rodzina zyska rzesze fanów i stanie się hitem wiosennej ramówki TVP 2. Na sukces twórcy serialu nie musieli czekać długo. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak natychmiast uznani zostali za najsympatyczniejszą serialową parę, a grający ich najstarszego syna Maciek Musiał niemal z dnia na dzień został idolem nastolatek.


Gdy szefowie TVP zdecydowali, że wiosną 2012 roku "rodzinkę.pl" zastąpi nowy serial, a na kolejne spotkania z Boskimi trzeba będzie czekać do jesieni, fani nie kryli oburzenia. Dopiero informacja, że miejsce "rodzinki.pl" zajmie kolejny zapowiadający się na hit serial produkowany przez Dorotę Kośmicką-Gacke, uspokoiła wielbicieli Boskich.

Ci, którzy pokochali "rodzinkę.pl", dziś z niecierpliwością oczekują na premierę "Ja to mam szczęście!". Zwłaszcza, że wiedzą, że od września znów czekają ich spotkania z Gosią Kożuchowską, Tomkiem Karolakiem, Maćkiem Musiałem, Adamem Zdrójkowskim i Mateuszem Pawłowskim.


W naszej galerii możecie obejrzeć zdjęcia z planu pierwszego odcinka "rodzinki.pl", który wyemitowany został dokładnie rok temu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Tomasz Karolak | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama