Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie zna się na modzie

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie przykłada zbyt dużej wagi do mody. Nie lubi kupować ubrań. Nawet wyprawa do sklepu po zwykłe dżinsy jest dla niego... katorgą.


Reklama


- Nie szaleję za ciuchami z prostego powodu - nie znam się na nich, nie znam się na modzie! Kupuję ubrania tylko wtedy, gdy naprawdę muszę- śmieje się Tomasz.

Tylko raz zrobił wyjątek od tej reguły. Był wtedy w Stanach Zjednoczonych i skorzystał z okazji, że niemal wszystkie koszulki, bluzy i swetry, jakie tam zobaczył, były dostępne w jego rozmiarze.

- Zaopatrzyłem się wtedy w ubrania na kilka lat - śmieje się aktor.

W to, że Tomek zupełnie nie zna się na modzie, nie mogli kiedyś uwierzyć ludzie odpowiedzialni za kostiumy w serialu "39 i pół". Do dziś wspominają, że Karolak właściwie sam wybrał stroje, w których chodził grany przez niego Darek Jankowski.

- To prawda - potwierdza aktor.

- Skórzana kurtka Darka pamięta moją młodość. Wyjąłem ją z własnej szafy, gdzie wisiała obok innych innych kurtek sprzed lat. Także czerwona bluza z kapturem, w której mój bohater lubił chodzić, była moim pomysłem - mówi.

Znawcy mody określają styl Karolaka jako niedbałą nonszalancję. Podkreślają też, że bardzo trudno jest zrobić modnisia z mężczyzny o wzroście i gabarytach Tomka. On sam najlepiej czuje się w dżinsach i luźnych bluzach, które nie krępują ruchów i są po prostu wygodne.

Jedynym elementem stroju, na który Tomek zawsze zwraca szczególną uwagę, są... buty. Aktor przyznaje, że ma ich już ponad 60 par.

- Przywożę buty z każdej podróży. W większości z nich jednak nie chodzę i często żałuję, że je w ogóle kupiłem i bez sensu wydałem pieniądze - twierdzi.


Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Tomasz Karolak | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje