Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie myśli o Hollywood

Tomasz Karolak, którego znamy m.in. z serialu "rodzinka.pl", jest pewien, że kariery w Hollywood już nie zrobi. A wszystko - jak twierdzi - przez język angielski.

"Ja Hollywood nie podbiłem. Moim zdaniem, żaden polski aktor z mojego pokolenia nie podbije Hollywood" - wyznaje aktor na łamach wtorkowego "Echa Dnia".

Reklama

Karolak uważa, że drogę do Hollywood polskim aktorom zamyka język angielski.

"My wszyscy, nawet jak ktoś świetnie zna język, to mówimy z zagranicznym akcentem. Żeby odnieść tam wielki sukces, trzeba tam żyć od dziecka" - mówi o Hollywood aktor. Dodaje, że szansę na karierę w Ameryce mają kandydaci na przyszłych aktorów i bardzo młodzi przedstawiciele tego zawodu.

Karolak, który brał udział w zdjęciach do amerykańskiej produkcji "Get low", uważa, że choć kariery za Oceanem nie zrobił, to "zobaczył jak wygląda w Ameryce praca przy filmie".

Jako korzyści z pracy przy tym filmie Karolak uważa współpracę z wieloma aktorami. "Poznałem i długo rozmawiałem z Billem Murrayem. Robert Duvall zapraszał mnie do swojego busa w przerwach kręcenia filmu, bym opowiadał mu o Polsce - mówi Karolak.

Aktor zapowiada też, że będzie w Polsce promował płytę córki Sissy Spacek, która podobnie jak matka jest piosenkarką.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Tomasz Karolak | 39 i pół | Bill Murray | Robert Duvall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje