Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie ma czasu na miłość!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", ma coraz większe grono fanek, które marzą o randce z przystojnym siedemnastolatkiem. Niemal codziennie zapraszany jest na randki, ale zawsze odmawia. Dlaczego?

- Kompletnie nie mam na to czasu. Nie mogę sobie nawet teraz pozwolić na wyjście ze znajomymi - tłumaczy Maciek.

Reklama

Młodziutki aktor zapewnia jednak, że myśli o zorganizowaniu spotkania z fankami i zaproszeniu ich wszystkich na wspólne wyjście do kina.

- Na pewno kiedyś do takiej zbiorowej randki dojdzie - śmieje się.

Maciek Musiał nie kryje, że czeka na dziewczynę, która zawróci mu w głowie. Pytany o ideał, mówi:

- Podobają mi się dziewczyny wrażliwe, szczere i z poczuciem humoru, takie, które ciągle się uśmiechają i mają w sobie dużo pozytywnej energii.

Maciek przyznaje się do jednej miłości w swoim życiu. Twierdzi, że choć kilka razy był zauroczony, to jednak tylko jedna dziewczyna potrafiła sprawić, że bez wahania stałby całą noc pod jej oknem i czekał, by ją zobaczyć.

- Zakochanym facetom, łagodnie mówiąc, odwala. Oczywiście nie mogę wypowiadać się za wszystkich, ale ja na przykład potrafiłem cały dzień leżeć na podłodze i pustym wzrokiem gapić się w sufit. Bez jedzenia, picia.... Potrafiłem rysować, pisać i wszystko robić dla niej. No i mógłbym jeszcze więcej, na przykład stać całą noc w deszczu pod oknem i śpiewać. Albo lepiej tańczyć... - napisał na swoim blogu.

Maciek na razie nie ma czasu na miłość. Nie szuka jej, ale wierzy, że kiedyś spotka dziewczynę, dla której po prostu zwariuje.

- Miłość uzależnia, odurza, łaskocze w żołądku i mdli jak za słodkie ciastko. I nawet jak się zatrujemy takim ciastkiem, to i tak następnym razem łakomie połkniemy kolejne. Takie życie - żartuje.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje