Reklama

Małgorzata Kożuchowska pozuje w bikini! 50 lat i ciało jak u nastolatki!

Małgorzata Kożuchowska wie, jak rozgrzać atmosferę. Niedawno gwiazda wybrała się na tropikalne wakacje, z których przesłała swoim fanom gorące pocztówki! Na jej instagramowym profilu pojawiły się fotografie, na których 50-letnia aktorka pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Internauci są zachwyceni!

Małgorzata Kożuchowska wciąż zachwyca!

Małgorzata Kożuchowska, czyli dla wielu widzów niezapomniana Natalia Boska czy Hanna Mostowiak, wybrała się na zasłużony urlop. W czasie wypoczynku nie zapomniała jednak o fanach. Na swoim Instagramie zamieściła kilka relacji z bajecznego wyjazdu. Nie zabrakło też bardziej śmiałych zdjęć, na których 50-latka zaprezentowała swoje wdzięki. 

Nienaganna figura zrobiła na internautach piorunujące wrażenie! Słoneczne kadry wykonane na Malediwach zgarnęły tysiące serduszek i setki komplementów:

Zobacz też: Daria Widawska otarła się o śmierć! Lekarze rozkładali ręce

Małgorzata Kożuchowska na rajskich wakacjach

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w sieci

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią Polaków. Widzowie pokochali ją za talent, poczucie humoru, charyzmę i niezwykłe kreacje aktorskie. Należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Pojawiła się między innymi w takich produkcjach jak: "Kiler", "M jak miłość" i "Rodzinka.pl".

Kożuchowska jest w stałym kontakcie z wielbicielami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się swoją codziennością, przemyśleniami, relacjami z planów zdjęciowych czy archiwalnymi kadrami. Jej poczynania na Instagramie śledzi ponad milion internautów, a ta liczba stale rośnie! 

Autor: Katarzyna Solecka
Zobacz też: "Pierwsza miłość": Odcinek 3286. Ewa jest w niebezpieczeństwie?!

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje