rodzinka.pl
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska komentuje sytuację na polsko-białoruskiej granicy!

"Zostaliśmy postawieni w arcytrudnej sytuacji" - powiedziała Kożuchowska, odnosząc się do sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Aktorka przyznała, że trudno jest jej normalnie funkcjonować.

Tragiczne wydarzenia na granicy

Od kilku miesięcy jesteśmy świadkami dramatu, który rozgrywa się na granicy polsko-białoruskiej. Polacy z coraz większym napięciem obserwują działania funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy starają się zaradzić kryzysowi migracyjnemu. Podczas gdy rządy wielu krajów rozpatrują wiele możliwości rozwiązania problemu, tysiące osób koczujących na granicy skazane są na życie w ekstremalnie niesprzyjających warunkach. Sytuacja na granicy od pewnego czasu nazywana jest kryzysem humanitarnym.

Wiele osób angażuje się w zbiórki produktów pierwszej potrzeby, które mają na celu zapewnienie migrantom możliwości przetrwania w niesprzyjających warunkach. Obojętni na potrzeby osób przebywających na granicy nie pozostają także przedstawiciele świata polskiego show-biznesu.

Zobacz też: Nikodem Rozbicki w nowym serialu! Partner Julii Wieniawy będzie pracował z jej "ex"

Gwiazdy niosą pomoc potrzebującym

Reklama

Krzysztof Zalewski i Olga Bołądź zawieźli do Michałowa rzeczy, których obecnie najbardziej brakuje migrantom. W sprawę zaangażowała się także Maja Ostaszewska, która opowiedziała reporterom o tym, czego doświadczyła, przebywając na granicy przez kilka dni.

Teraz głos w sprawie tragedii, która rozgrywa się na granicy, zabrała także Małgorzata Kożuchowska. Na jej instagramowym profilu pojawił się wymowny wpis, w którym aktorka wyznała, że trudno jest jej normalnie funkcjonować przez to, co o kryzysie na granicy mówią codziennie media.

Dodała przy tym, że według ważnym jest, by Polacy potrafili zjednoczyć się w tak trudnej chwili.

Fani Kożuchowskiej docenili sposób, w jaki aktorka wyraziła troskę i zaniepokojenie.swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy