Chyłka Zaginięcie/ Kasacja/ Rewizja/ Inwigilacja/ Oskarżenie
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 720
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nikodem Rozbicki w nowym serialu! Partner Julii Wieniawy będzie pracował z jej "ex"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spotykają się od ponad roku. Wcześniej aktorka spotykała się z Antkiem Królikowskim. Okazuje się, że jej obecny partner niedługo będzie miał okazję pracować z jej "ex"!

Związki Julii Wieniawy

Kiedy w 2018 roku świat kolorowych mediów obiegła informacja o tym, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski się rozstali, wiele osób zastanawiało się nad tym, jak potoczą się ich losy. Od tamtej pory minęło już sporo czasu i wygląda na to, że obydwoje znaleźli szczęście w innych związkach. 

Julia - po zakończonej relacji z Baronem - związała się z Nikodemem Rozbickim, a wspomniana para niedawno świętowała pierwszą rocznicę związku. Antoni Królikowski z kolei w sierpniu wziął ślub z Joanną Opozdą, a obecnie para spodziewa się dziecka! Chociaż prywatne drogi Wieniawy i Królikowskiego rozeszły się na dobre, to teraz wiele wskazuje na to, że zawodowo będą całkiem blisko! Wszystko za sprawą nowego serialu telewizji Polsat, w którym Nikodem Rozbickii i Antoni Królikowski zagrają braci.

Reklama

Zobacz też: Michał Bajor wspomina sceny seksu z Krystyną Jandą! To ona go uczyła

Serial "Bracia"

Jak podała stacja, rozpoczęły się prace nad nową produkcją zatytułowaną: "Bracia". W roli ojca wystąpi Jan Frycz, a w tytułowych braci wcielą się Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski, Nikodem Rozbicki.

Wiele wskazuje więc na to, że były i obecny partner Julii Wieniawy spędzą wspólnie wiele czasu na planie! Myślicie, że aktorka będzie oglądać nowy serial z ich udziałem?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Nikodem Rozbicki | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy