Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4875
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maciek Musiał spotka się z fanami!

Na tę wiadomość czekali wszyscy miłośnicy talentu i wszystkie wielbicielki urody Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl"! Już wkrótce młodziutki aktor spotka się ze swoimi fanami na Wielkim Zlocie Fanów.

O udział Maćka Musiała w zlocie jego fanów od dawna zabiegał jego Oficjalny Fan Club. Wreszcie, po wielomiesięcznych staraniach, udało się zorganizować spotkanie z najpopularniejszym w Polsce siedemnastolatkiem! Odbędzie się ono 30 sierpnia w warszawskiej restauracji Flow i, jak zapewniają organizatorzy, będzie to największy zlot fanów, jaki kiedykolwiek miał miejsce w naszym kraju.

Dla mnóstwa polskich nastolatek Maciej Musiał jest ucieleśnieniem marzeń o idealnym chłopaku. Jego oficjalny profil na jednym z portali społecznościowych regularnie odwiedza ponad 110 tysięcy fanek, które komentują każde zdjęcie swojego idola, każdy jego uśmiech, każdą zmianę fryzury i każdy strój, w jakim pojawia się na premierach i imprezach. Maciek nie kryje przed swoimi wielbicielkami tego, co aktualnie robi oraz gdzie będzie można go spotkać w najbliższym czasie.

Reklama

Chętnie opowiada o swojej pracy i codziennym życiu, dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Każdy zamieszony przez niego post fanki przyjmują entuzjastycznie i opatrują setkami komentarzy. Mnóstwo dziewczyn prosi go o autografy i... spotkanie w cztery oczy. Maciek wielokrotnie organizował różnego rodzaju konkursy, w których nagrodą były wizyty na planie "rodzinki.pl" i możliwość zdobycia upragnionych podpisów nie tylko jego, ale też pozostałych gwiazd serialu.

Oficjalny Fan Club Macieja Musiała potwierdził kilka dni temu, że od dawna planowany zlot fanów wreszcie się odbędzie.

- Na miejscu spotykamy się o godzinie 13.00. Weźcie ze sobą aparaty fotograficzne, notesy i długopisy. Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie z Maćkiem oraz dostać od niego autograf! Będą konkursy dla fanów - informują organizatorzy spotkania.

Dowiedzieliśmy się, że swój udział w zlocie zapowiedziało już kilkanaście tysięcy młodych ludzi z całej Polski, a zgłoszenia wciąż napływają. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje