Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Laska bez skutera kontra laska ze skuterem...

Kilka dni temu jako pierwsi opublikowaliśmy zdjęcia Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) - nowej dziewczyny Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski), która u jego boku zajęła miejsce Agaty (Wiktoria Gąsiewska). Dziś - także jako pierwsi - zdradzamy, jak Paula zdobyła serce Kuby i czy przypadnie do gustu mamie swojego nowego chłopaka...


Reklama


Paula to 15-letnia brunetka, dziewczyna z klasy, do której chodzi średni syn Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata KożuchowskaTomasz Karolak). Jest śliczna, ma ujmujący uśmiech i... skuter, który bardzo podoba się Kubie.

- Laska bez skutera kontra laska ze skuterem... Zrozum chłopaka! - powie Natalii Boskiej Maria (Agata Kulesza), gdy mama Kuby zwierzy się jej, że ten ma nową sympatię.

Przypomnijmy, że Natalia bardzo lubiła Agatę, a kiedy dziewczyna zerwała z Kubą, nie była zadowolona i martwiła się, że jej średni syn będzie cierpiał.

- Długo nie cierpiał. Jak znam facetów, to pewnie ta nowa podobna do poprzedniej - usłyszy Natalia od Marii.

Matka Kuby podzieli się z przyjaciółką swoimi wrażeniami na temat Pauli. Stwierdzi, że  jest wycofana, cicha, nieumalowana, a fakt, że Kuba przestał zwracać uwagę przede wszystkim na wygląd dziewczyn, Maria uzna za objaw dojrzałości chłopaka. Kiedy jednak zobaczy Paulę, zrozumie, że Natalia bardzo się myliła w ocenie urody nowej sympatii Kuby.

W dodatku wyjdzie na jaw, że Paula ma nie najlepszy wpływ na wpatrzonego w nią jak w obrazek Kubę, który ostatnio dostaje złe oceny z klasówek z języka polskiego, czego Natalia nie może mu wybaczyć! Paula przyzna, że Kuba - zamiast skupiać się na swojej pracy - pisze klasówki za nią.

- Głupio wyszło. Kuba napisał za mnie całą pracę i ja dostałam piątkę, a on dwóję - zdradzi w rozmowie z mamą swojego nowego chłopaka.

Zbulwersowana tym wyznaniem Natalia zażąda od syna wyjaśnień, ale to, co usłyszy od niego, jeszcze bardziej utwierdzi ją w przekonaniu, że chłopak po prostu oszalał na punkcie Pauli.

- Widziałaś, jak ona teraz na mnie patrzy? Jak na bohatera! Zapowiada mi się cudowny tydzień. Jest taka wdzięczna... - powie matce Kuba.

Czy Natalia w końcu zaakceptuje Paulę i polubi ją tak, jak lubiła Agatę?

Odpowiedzi na to pytanie szukajcie w kolejnych odcinkach 5. serii "rodzinki.pl", które telewizyjna Dwójka emituje w każdy piątek o godzinie 20.45 i 21.15.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Julia Wieniawa-Narkiewicz | seriale | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje