Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4784
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Ładne dziewczyny go... onieśmielają

Czy to możliwe, że Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", jest nieśmiały i bywa speszony w towarzystwie dziewczyn? - Naturalnie! Jak widzę superdziewczynę, boję się do niej podejść - zwierzył się w wywiadzie 18-letni idol polskich nastolatek.


Reklama

Maciej Musiał doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podoba się dziewczynom. Popularność, jaką dała mu rola Tomka Boskiego w "rodzince.pl", sprawiła, że niemal z dnia na dzień stał się obiektem westchnień większości nastolatek w Polsce.

Niektóre z nich wyznają mu za pośrednictwem internetu miłość, marzą o randce z nim lub choćby o króciutkim spotkaniu w cztery oczy, podczas którego mogłyby zrobić sobie z nim zdjęcie czy zdobyć jego autograf...

W mediach Maciek przedstawiany jest często jako chłopak, który może poderwać każdą dziewczynę, jaką zechce! On sam jednak kategorycznie temu zaprzecza.

- To jest jakiś mit, że gdziekolwiek się pojawię, tworzy się wianuszek dziewczyn. Tak nie jest! - twierdzi młodziutki aktor.

Maciej Musiał nie kryje, że bywa onieśmielony zainteresowaniem, jakie wzbudza. Żartuje, że nie jest gwiazdą, ale tylko osobą rozpoznawalną - zwykłym chłopakiem, który dzięki swojej pracy zdobył popularność, ale w ogóle się nie zmienił. Mówi, że wciąż jest  normalnym nastolatkiem, który bywa speszony w towarzystwie ładnych dziewczyn.

- Jak widzę superdziewczynę, boję się podejść... - wyznał w wywiadzie.

Maciek jest bardzo wyczulony na fałsz. Wie, kiedy dziewczyny interesują się nim dlatego, że jest po prostu sobą, a kiedy dlatego, że jest znanym z serialu i popularnym aktorem.

- Wyczuwam, kiedy coś jest zbudowane na emocjach, a kiedy na fałszu. Mam w głowie taki filtr. Relacje między ludźmi w moim wieku są bardzo emocjonalne, ale też dzięki temu bardzo szczere - powiedział.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Maciej Musiał | Maciek Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje