Reklama

Jacek Braciak ma słabość do… wysokich kobiet. O jego romansach było głośno!

Jacek Braciak jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Skrupulatnie dobiera role, by każda z granych przez niego postaci była wyzwaniem, miała charakter i duszę oraz stanowiła dla niego ciekawe, zawodowe doświadczenie. Widzowie kojarzyć go mogą zarówno z seriali, jak i filmów. Popularność przyniosła mu szczególnie rola przebojowego i kontrowersyjnego projektanta mody w serialu "BrzydUla", a także postać Marka – przyjaciela rodziny Boskich w serialu "rodzinka.pl". Choć aktor pilnie strzeże swojej prywatności, wciąż plotkuje się o jego życiu pozazawodowym. Jacek Braciak jest bowiem znany ze swojej słabości do kobiet oraz licznych romansów. Na liście jego partnerek można znaleźć znane i cenione aktorki, które łączy jeden, wspólny mianownik – każda z nich jest sporo wyższa od mierzącego 163 cm wzrostu artysty.

Jacek Braciak - kariera

Jacek Braciak urodził się 12 maja 1968 roku w Drezdenku. Dzieciństwo spędził we wsi Rzekcin. Ukończywszy Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich, zdecydował, że swoją karierę zawodową zwiąże z aktorstwem. Dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i upewnił się, że właśnie ten zawód jest jego przeznaczeniem.

W 1991 roku odebrał dyplom i rozpoczął pracę w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Szybko zaczął pojawiać się zarówno na małym, jak i dużym ekranie, wcielając się jednak zwykle w postaci drugoplanowe bądź epizodyczne. Prawdziwą popularność przyniosła mu dopiero rola Pshemko w serialu "BrzydUla". Jego kreacja zrobiła ogromne wrażenie na fanach, a sam Braciak zaczął dostawać coraz więcej zawodowych propozycji. Po zakończeniu emisji pierwszej transzy serialu, zagrał jeszcze w "Drugiej szansie". "Ja to mam szczęście", czy "rodzince pl.". Uznanie krytyków zdobył natomiast dzięki rolom w takich filmach, jak: "Róża", "Wołyń", czy "Kler".

Reklama

W ostatnich kilkunastu latach kariera aktora nabrała tempa, równie dużo działo się jednak również w jego życiu prywatnym. Burzliwe związki, rozstania i kolejne romanse były szeroko komentowane w mediach, które wciąż bacznie przyglądają się rozterkom sercowym popularnego artysty.

Rozpad małżeństwa i nowa, wielka miłość

W środowisku aktorskim Jacek Braciak znany jest jako mężczyzna szczególnie wrażliwy na kobiece wdzięki, ale jednocześnie niekoniecznie lubiący legalizować swoje związki.

Wyjątek zrobił tylko raz. Przez lata był związany z Iloną Braciak - producentką filmową, której jako jedynej złożył przysięgę małżeńską. Para doczekała się dwóch córek - Zofii i Jadwigi, ale małżeństwo ostatecznie nie przetrwało próby czasu. Kiedy w ich związku zaczęło się psuć, szybko zdecydowali o separacji. W tym czasie na drodze Braciaka pojawiła się młoda, piękna i utalentowana aktorka - Maja Hirsch.

Wiosną 2002 roku coraz głośniej było o nowej aktorskiej parze, a Braciak i Hirsch już regularnie pojawiali się razem publicznie. Aktor po czasie sfinalizował swój rozwód i bez przeszkód mógł się zaangażować w nową relację. Tym razem jednak nie zdecydował się już na ślub.

Parze nie przeszkadzała ani spora różnica wieku, ani ogromna różnica... wzrostu. Młodsza o 9 lat Hirsch jest bowiem kilkanaście centymetrów wyższa od Jacka Braciaka.

Aktorzy nic sobie nie robili z uszczypliwości i negatywnych komentarzy, dotyczących ich relacji. Dzień po dniu umacniali swoje szczęście, a spełnieniem ich marzeń było pojawienie się na świecie córki - Marysi.

Nieporozumienia w ich relacji pojawiły się z powodu rozłąki - aktor przez jakiś czas pracował w Londynie, a Maja Hirsch zaangażowała się w pracę w serialu "Na krawędzi", gdzie spotkała swoją dawną miłość - Grzegorza Małeckiego. Coraz więcej niedomówień i brak czasu sprawiły, że para ostatecznie w 2014 roku postanowiła się rozstać.

Burzliwe romanse

Po rozstaniu z Mają Hirsch aktor widywany był w towarzystwie znanych i cenionych aktorek. W 2016 roku Braciak wdał się w romans z Martą Ścisłowicz. Aktorską parę dzieliło aż 16 lat, mniejsza była za to różnica wzrostu. Aktorka mierzy bowiem "tylko" 172 centymetry wzrostu.

Chociaż na czerwonym dywanie zakochani przytulali się i wymieniali pocałunki, związek dość szybko przeszedł do historii.

Wówczas zaczęły pojawiać się plotki łączące Braciaka również z koleżanką po fachu - Renatą Dancewicz. Po dużo młodszej partnerce, aktor zdecydował związać się z rówieśnicą. Aktorska para chętnie spędzała ze sobą czas, nie szczędząc sobie czułości. Niestety także i ta relacja nie przetrwała próby czasu, a aktor po raz kolejny został sam.

Szybko jednak znalazł sposób, by wyleczyć złamane serce. Trzy lata temu media obiegła informacja, że słynny uwodziciel spotyka się z córką byłego premiera - aktorką Agatą Buzek. Mimo licznych kryzysów, związek aktorskiej pary, choć bardzo burzliwy, trwa do dziś. Być może to właśnie Agata Buzek będzie tą kobietą, przy której Jacek Braciak ułoży sobie życie. 


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje