Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Inne oblicze Karolaka

Takim ojcem Tomasz Karolak jeszcze nie był na małym ekranie!

W najnowszej produkcji TVP2 "Rodzinka.pl" aktor wcieli się w postać Ludwika Boskiego, kochającego męża oraz zwariowanego taty trójki niesfornych chłopców.

Reklama

Bohater grany przez Tomasza Karolaka z zawodu jest architektem. Jego zajęcie nie wymaga jednak, aby codziennie wychodził do pracy - zlecenia wykonuje głównie w domu.

Dzięki temu w jego rodzinie to on będzie robił za nianię. Pomocą będzie służyła kochająca żona (Małgorzata Kożuchowska) Natalia, która po wielu latach bycia na bezrobociu postanowi zająć się własną karierą.

- Mimo odwrócenia ról mój bohater będzie zachwycony z takiego obrotu spraw - mówi Tomasz Karolak.

- To człowiek ceniący sobie spokój, lubiący swoje życie.

Zdaniem aktora, rola Ludwika to kolejna jego odsłona jako serialowego ojca.

- W przeciwieństwie do Darka Jankowskiego z "39 i pół" w "Rodzinka.pl" gram zdecydowanie bardziej odpowiedzialnego tatę, który nie skupia się na odzyskaniu uczucia byłej żony, lecz na wychowaniu trzech synów oraz znoszeniu znojów codzienności - opowiada Tomasz Karolak.

- Tak naprawdę to po części gram siebie samego - zmagającego się z trudnymi i niewygodnymi pytaniami, łączącego dydaktyzm z rozpuszczaniem. Ponadto w serialu pokażę pozytywne oblicze jako mąż - będę szarmancki i czuły. Cieszę się z możliwości grania Ludwika Boskiego, bo w takiego bohatera jeszcze dotąd się nie wcielałem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje