Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy, które... uśmiercono!

Zobaczcie, kto padł ofiarą niewybrednych żartów!

Maciej Musiał

Trzy lata temu do fanów "rodzinki.pl" dotarła informacja, że Maciej Musiał, czyli serialowy Tomek Boski, zginął w wypadku samochodowym. Makabryczna plotka o śmierci idola nastolatek krążyła w internecie przez kilka godzin. Na szczęście okazała się nieprawdziwa! Kto i dlaczego puścił ją w świat?

Reklama

- Kochani! Od rana odebrałem dziesiątki telefonów, maili i wiadomości, które były spowodowane nieprawdziwymi informacjami, jakie dziś obiegły media. Jestem, żyję i mam się dobrze. Choć ubolewam, że zostały przekroczone wszelkie granice... Nie życzę tego nikomu z Was - napisał Maciej Musiał na swojej facebookowej tablicy.

Zanim wpis serialowego Tomka Boskiego pojawił się w sieci, wiele osób uwierzyło w informację o rzekomej śmierci Maćka, a na profilu młodego aktora pojawiło się mnóstwo kondolencji od pogrążonych w rozpaczy fanek. Nawet zapewnienia managementu Macieja Musiała, że ma się dobrze, nie przekonały wszystkich... Dopiero gdy wieczorem Maciek pojawił się na żywo w studiu TVP2 w show "The Voice of Poland", wielbicielki jego talentu i urody odetchnęły z ulgą.

- Te informacje zostały spreparowane przez paru internautów. To bardzo kiepski żart... Nieczęsto dane jest mi przeżyć własną śmierć, było to wyjątkowe doświadczenie, niestety bardzo nieprzyjemne dla członków mojej rodziny - wyjaśnił aktor w  "Dzień Dobry TVN".

Agencja W. Impact

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje