Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Boscy wypoczywają w Gdyni

Boscy, czyli bohaterowie kultowego już serialu TVP 2 pt. "rodzinka.pl", na miejsce swojego letniego wypoczynku wybrali w tym roku Gdynię. Poznaj szczegóły!

Do nadmorskiego kurortu Boscy pojechali w komplecie. Rodzicom, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikowi (Tomasz Karolak), towarzyszą nie tylko najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) i średni Kuba (Adam Zdrójkowski), ale nawet najstarszy, pełnoletni już, syn Tomek (Maciej Musiał). 

Trzy dni na wakacyjny odcinek

Reklama

Choć według  scenariusza Boscy relaksują się tyle, ile tylko się da, grający ich aktorzy pracują w pocie czoła od rana do wieczora.

- Nasz plan pobytu w Gdyni jest bardzo napięty - przyznaje Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "rodzinki.pl“.  - Mamy trzy dni na nakręcenie odcinka, który zainauguruje na antenie TVP 2 5. sezon naszego serialu. Nosi on tytuł "Wakacje w Gdyni". Jego emisja nastąpi w piątek 6 września o 20.40. 

Skąd pomysł, by Boscy spędzili wakacje akurat w Gdyni?

- Po pierwsze, Gdynia to jeden z najpiękniejszych polskich kurortów - wylicza producentka "rodzinki.pl“. - Po drugie, chcemy promować w serialu rodzinne spędzanie czasu nad polskim Bałtykiem. Po trzecie, wspaniały klimat, niezwykłe piękno unikatowych miejsc oraz niezliczona liczba atrakcji dla rodzin z dziećmi  sprawiły, że nasz wybór padł właśnie na Gdynię. Przypomnę, że są to już trzecie wakacje Boskich. Wcześniej byliśmy w Ełku oraz na Ziemi Lubuskiej.

Dokąd dotrze ekipa?

Ekipa "rodzinki.pl" będzie kręciła sceny m. in. w gdyńskiej marinie i na plaży. Dotrze też do Orłowa, by sfilmować molo, rybacką przystań i słynny klif. Swój filmowy debiut zaliczy ponadto Centrum Nauki Experyment. Aktorów na pewno będzie można spotkać w okolicach okrętu Błyskawica oraz Muzeum Marynarki Wojennej.

- Nauczyłem się już wszystkich tekstów z gdyńskiego odcinka i mogę powiedzieć, że będzie bardzo zabawnie i ciekawie - zapowiada Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba Boski. - Najbardziej cieszę się na zdjęcia w Centrum Experyment oraz spotkanie z wodą. Bo w Gdyni będziemy pływać, żeglować, a nawet nurkować.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje