Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bardzo szanuje swoich fanów!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", jest bez wątpienia najpopularniejszym w Polsce osiemnastolatkiem. Na zlocie jego fanów, który już po raz drugi odbył się w Warszawie, pojawiło się mnóstwo miłośniczek talentu i urody młodego aktora!


Reklama


Maciej Musiał dobrze wie, że fanów trzeba szanować, rozmawiać z nimi, odpowiadać na wszystkie ich pytania, informować o swoich planach zawodowych i od czasu do czasu "częstować" ciekawostkami z życia prywatnego! Właśnie dlatego Maciek bardzo chętnie spotyka się z tymi, którzy go uwielbiają i - choć jest bardzo zajęty - nie wymiguje się od udziału w imprezach, jakie organizuje jego oficjalny Fan Club. We wtorek odbył się w Warszawie drugi już zlot fanów Maćka Musiała z osobistym udziałem serialowego Tomka Boskiego z "rodzinki.pl".

- Miło znów was widzieć! - tak Maciej rozpoczął spotkanie z wpatrzonymi w niego jak w obrazek fankami, które na widok swego idola wprost oszalały z radości.

Stołeczny klub Hybrydy, gdzie odbył się zlot fanów Macieja Musiała, pękał w szwach. Maciek, który kilkanaście minut przed przyjazdem na miejsce musiał być obecny na konferencji prasowej z udziałem gwiazd 3. edycji show "The Voice of Poland" (jako reporter przeprowadza relacje zza kulis programu), stawił się w Hybrydach punktualnie. Poświęcił sporo czasu, by wszyscy, którzy przyjechali się z nim spotkać, wyszli z klubu usatysfakcjonowani - rozdał kilkaset autografów, zapozował do niezliczonej liczby zdjęć, odpowiedział na tysiące pytań.

18-letni aktor na spotkaniu z fanami po raz pierwszy oficjalnie potwierdził, że od kilku dni jest szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy i zastanawia się właśnie nad zakupem auta. Maciek przyznał, że na razie jeździ samochodem taty...

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje