Reklama

Adam Zdrójkowski wrócił z nową twarzą! Po rozstaniu przeszedł drastyczną transformację

Rozstanie Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej jest ostatnio jednym z najczęściej poruszanych tematów w mediach. Młody aktor, przyzwyczajając się do statusu singla, zdecydował się na metamorfozę. Czy tak właśnie zamierza zaczac nowy etap w swoim życiu?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie są już razem

Kiedy po poniedziałkowym finale programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" Wiktoria Gąsiewska została przyłapana przez fotoreporterów z Jakubem Lipowskim, w sieci zawrzało. Internauci zaczęli plotkować o rozstaniu aktorki z jej wieloletnim partnerem Adamem Zdrójkowskim. 

Wkrótce do spekulacji fanów i portali plotkarskich odnieśli się sami zainteresowani. Aktor występujący obecnie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", proszony o ustosunkowanie się do całej sytuacji przez Plotka, powiedział jedynie:

Niedługo później głos zabrała także Wiktoria. To właśnie ją wielu zaczęło obwiniać o rozpad związku. Aktorka w opublikowanym na Instagramie oświadczeniu dała do zrozumienia, że powodem rozstania nie była jej zabawa z Jakubem Lipowskim, ponieważ z Adamem nie jest już od "jakiegoś czasu".

Reklama

Zobacz też: "Ekler": Kpiny z byłej premier nie wszystkim się spodobają!

Adam Zdrójkowski przeszedł metamorfozę

Adam Zdrójkowski mocno przeżył rozstanie z wieloletnią miłością, o czym mogą świadczyć również jego ostatnie relacje na Instagramie, w których niebezpośrednio zdawał się odnosić do minionych wydarzeń. Najnowsza aktywność aktora w sieci wskazuje jednak na to, że może być gotowy, by odciąć przeszłość grubą kreską i rozpocząć nowy etap.

Okazuje się, że nie tylko kobiety, ale i mężczyźni w kluczowych momentach życia decydują się na zmianę fryzury. Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską zdecydował się na zmiany w wyglądzie. Odwiedził fryzjera i znacząco skrócił swoje charakterystyczne loki. Relacjonując wszystko w mediach społecznościowych, nagranie z salonu fryzjerskiego opatrzył wymownym podpisem "changes", czyli "zmiany". Choć na jego twarzy nadal da się zauważyć smutek, aktor poprzez drastyczną zmianę w wyglądzie zdaje się chcieć zamknąć ten rozdział swojego życia.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje