Reklama

"Ekler": Kpiny z byłej premier nie wszystkim się spodobają!

W 3. odcinku internetowego serialu "Ekler" (premiera na kanale YouTube w czwartek 28 października o godzinie 18.00) do Torunia zjadą dwie Beaty - była premier Beata S. (w tej roli Agnieszka Matysiak) i europosłanka Beata K. (Beata Kawka). Polityczki przybędą do siedziby TV "Wytrwamy" z radosną nowiną!

Bohaterkami 3. odcinka "Ekleru" będą była premier oraz jej koleżanka z europarlamentu, które przyjadą do Ojca Przewodnika z pudłami pełnymi podpisów pod jego kandydaturą na... urząd Prezydenta RP. Siostra Krystyna (Ewa Telega) powita panie Beaty komplementem, że wystroiły się jak na pogrzeb i są wymalowane jak kamienice na przyjazd cesarza. Z kolei arcybiskup Ryszard (Jerzy Schejbal) skrytykuje kobiety za to, że chcą oderwać Ojca Przewodnika od jego "posługi".

"Ekler" odcinek 3: Ojciec Przewodnik na prezydenta!

Beaty wtargną do siedziby TV Wytrwamy z okrzykiem "Ojciec Przewodnik na prezydenta!" na ustach. Obie zażądają natychmiastowej audiencji... Zaczną przekonywać siostrę Krystynę, że niosą wesołą nowinę.

Reklama

- Zebrałyśmy milion podpisów popierających kandydaturę Ojca Przewodnika na prezydenta - oznajmi była premier, a widząc grymas na twarzy arcybiskupa Ryszarda, stwierdzi, że to dopiero początek.  

- Dzięki mojej ostatniej kampanii... kto został prezydentem? Ja bez problemu wyniosę na ten urząd ulubieńca narodu polskiego - powie.

Niestety, Krystyna nie zgodzi się na wpuszczenie Beat do swojego przełożonego. Ryszard z kolei pouczy je, że - zakłócając spokój Ojca Przewodnika - grzeszą i będą musiały to odpokutować.

- Rozgrzeszę was... Ale na pokutę wyślecie pięć przelewów, zrobicie zlecenie stałe i procent od podatku. Opłacone, odpuszczone - uśmiechnie się do przerażonych wizją smażenia się w piekle polityczek.

"Ekler" odcinek 3: Drwiny z byłej premier mogą zaszkodzić grającej ją aktorce?

Agnieszka Matysiak nie jest pierwszą polską aktorką, której przyszło zmierzyć się z rolą byłej szefowej rządu. Przed nią w Beatę S. wcieliły się Agnieszka Pilaszewska (w serialu kabaretowym "Ucho Prezesa") oraz Ewa Kasprzyk (w filmie Patryka Vegi "Polityka").

Zdradzamy, że Agnieszka Matysiak jako ekspremier wypada naprawdę rewelacyjnie, ale pewnie znajdą się i tacy, którzy odsądzą aktorkę od czci i wiary za kpiny z byłej szefowej rządu!

Kreacja Agnieszki być może przyczyni się do jeszcze większej popularności serialu "Ekler", który do tej pory - jak wynika z badań - najchętniej oglądają mężczyźni w wieku 35-54 lat.

Od początku istnienia kanału "Ekler" na YouTube dwa pierwsze odcinki oglądane były łącznie przez ponad trzy miliony minut, co jest  ogromnym sukcesem.

"Ekler" odcinek 3: Kiedy i gdzie oglądać?

Premiera 3. odcinka serialu "Ekler" będzie miała miejsce w czwartek 28 października o godzinie 18.00 na kanale YouTube.

 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje