Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1374
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika Mrozowska eksponuje ciążowy brzuch w koronkowej bieliźnie

Monika Mrozowska lada chwila spodziewać się będzie narodzin swojego czwartego dziecka. Aktorka, która swoją rozpoznawalność zyskała między innymi za sprawą serialu "Rodzina zastępcza", opublikowała w sieci odważną fotografię. Gwiazda zapozowała w koronkowej bieliźnie, eksponując swój ciążowy brzuszek. "Pięknie Pani wygląda" - komentują zachwyceni internauci.

Ten rok dla wszystkich nie był łaskawy. Zbliżający się jego koniec zachęca wiele z nas do podsumowań. O takie podsumowanie pokusiła się także Monika Mrozowska, która lada chwila spodziewać się będzie narodzin swojego czwartego dziecka. Aktorka znana z ról w takich produkcjach jak "Rodzina zastępcza", "Sprawiedliwi - wydział kryminalny" czy "Klan", opublikowała na swoim Instagramie nową, zmysłową fotografię. Ciężarna gwiazda zapozowała w zmysłowej koronkowej bieliźnie, odsłaniając brzuch. Pod zdjęciem pojawił się długim wpis, w którym Mrozowska opisała swój 2020 rok.

Reklama

"Nie oczekuję cudów za kilkadziesiąt godzin, to cieszę się tym rokiem, który jeszcze trwa... Czy urwałam się z choinki, z której już zaczynają opadać igły? Nie sądzę... W ciągu tego roku dostałam po dupie bardziej, niż się mogłam spodziewać i to wcale nie przez covid. Czy płakałam ? Tak, ale niezbyt długo, bo po pierwsze na przykre niespodzianki NIGDY NIE JEST SIĘ GOTOWYM, ale po drugie z każdej bolesnej lekcji można wyciągnąć dla siebie coś pozytywnego. A przede wszystkim MOŻNA, a nawet TRZEBA czasami poprosić o pomoc osoby trzecie" - napisała celebrytka. 

"Potrzeba pomocy psychologicznej to nie słabość, to większa świadomość." Dlatego między innymi miałam i mam siłę cieszyć się tym, co dobre wydarzyło się w tym roku. A największym dobrem jest to, że moje wszystkie dzieci (łącznie z tym w brzuchu) kończą ten rok ZDROWE. Członkowie rodziny, przyjaciele, znajomi nawet jeśli przeszli przez chorobę, to dalej są z nami. Nic więcej nie potrzebuję, żeby czuć ogromną, przepełnioną szczęściem WDZIĘCZNOŚĆ" - kończy swój wpis Mrozowska.

Pod postem aktorki bardzo szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są zachwyceni zarówno zdjęciem ciężarnej gwiazdy, jak i jej wpisem i zaprezentowanym w nim podejściem do życia. Wielbiciele Mrozowskiej obsypali ją komplementami. "Piękna", "Jesteś mega pozytywna i dlatego jestem tu z Tobą", "Pięknie w ciąży, tak zmysłowo", "Pięknie napisane", "Bardzo pięknie i mądrze powiedziane", "Pięknie Pani wygląda" - czytamy pod jej zdjęciem. 

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy