Rodzina na Maxa

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Sonia nienawidzi Maxa. Co zrobi, aby zdobyć jej zaufanie?

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu "Rodzina na Maxa"? W związku Karoliny i Maxa pojawia się coraz więcej problemów - bohater nie potrafi się dogadać ze straszą córką Karoliny, Sonią. Co zrobi, aby zdobyć jej zaufanie?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

"Rodzina na Maxa": Odcinek 9:

Max i Karolina są  razem szczęśliwi, ale starsza córka Karoliny - Sonia nadal nienawidzi Maxa. Max próbuje zdobyć jej zaufanie i  oferuje, że zawiezie ją na spotkanie z jej cosplayową grupą w Kampinosie. Filip i Beata przyłączają się do wyprawy w kampinoskie lasy i  idą szukać magicznych grzybów. Tymczasem Max martwi się, że zniszczą jego plan zaprzyjaźnienia się z Sonią. Sylwia wyznaje, że Karolina jest jej nową najlepszą "przyjaciółką", a  Sonia odkrywa tajemnicę ciotki Julii.

Reklama

"Rodzina na Maxa": Odcinek 10:

Max konfrontuje się ze Sławkiem, byłym mężem Karoliny, który nagle  po latach wraca do domu. Karolina z trudem znosi  jego obecność, a Max czuje, że musi udowodnić Sławkowi, że teraz to on opiekuje się Karoliną i jej dziećmi. Piotr, Beata i Filip podpuszczają Maxa sugerując, że Sławek  na pewno chce odzyskać rodzinę.  Zakochana po uszy w Dawidzie Aśka ma dość facetów, kiedy okazuje się, że jej miłość musi pozostać platoniczna.

"Rodzina na Maxa": Odcinek 11:

Sławek oskarża Karolinę, że jest  złą matką. Karolina jest wstrząśnięta, bo Sławek sugeruje, że mogliby spróbować zacząć wszystko od nowa. Daje mu jasno do zrozumienia, że kocha Maxa. Sławek stara się być jak najlepszym ojcem, ale nie do końca wie, jak to powinno wyglądać. Max i Sławek ostro rywalizują o Karolinę i dzieci. Tymczasem Julia po rozstaniu z Markiem wprowadza się do domu siostry.

"Rodzina na Maxa": O czym opowiada serial?

Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. 

Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eks-teściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eks-teściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

"Rodzina na Maxa": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon serialu dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

"Rodzina na Maxa": Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu

"Rodzina na Maxa": Ina Sobala w nowej roli. "Uwielbiam grać postaci dalekie ode mnie"

Nikodem Rozbicki: Utalentowany aktor i muzyk. Czym zajmuje się młody artysta?

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rodzina na Maxa | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy