Ród smoka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 56
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Serial HBO zadebiutował równocześnie z podcastem

Pierwszy odcinek serialu "Ród smoka" - prequela kultowej produkcji "Gra o tron" - miał oczywiście rekordową oglądalność. W samych tylko Stanach premierowy odcinek obejrzało 10 mln widzów i to w zaledwie jeden dzień. Na kolejny widzowie muszą cierpliwie czekać do następnego tygodnia. Aby ten czas się nie dłużył, premierze serialu towarzyszy podcast serwujący wiadomości zza kulis, wywiady z twórcami i aktorami.

Prowadzony przez Jasona Concepciona i Gretę Johnsen podcast zatytułowany "The Official Game of Thrones Podcast: House of the Dragon" ("Oficjalny podcast Gry o tron: Ród smoka") zadebiutował wraz z premierowym odcinkiem długo wyczekiwanej produkcji. 

"Ród smoka": Najpierw serial, potem podcast

W pierwszym odcinku gospodarze dyskutują na temat tego, co już zostało pokazane na małym ekranie, snują domysły, jak dalej potoczą się losy rodu Targaryenów, i starają się odpowiedzieć na cokolwiek zaskakujące pytanie: "Jak pachną smoki?". W udostępnionym pierwszym odcinku podcastu fani ekranizacji powieści George'a R.R. Martina mogą również wysłuchać wywiadu ze scenarzystą serialu, Ryanem Condalem.

Reklama

A to dopiero początek. Bowiem wraz z rozwojem fabuły i wartką akcją, podcast będzie oferował słuchaczom kolejne wywiady z twórcami i aktorami. Poza uchylaniem rąbka produkcyjnej tajemnicy, tego, jak wyglądały kulisy pracy na planie, gospodarze podcastu będą również analizować teorie fanów i śledzić wskazywane przez nich tropy i spekulacje. Tym mniej uważnym będą zaś wyjaśniać meandry nowej serii, tłumaczyć poszczególne rodowe relacje, tak, aby widzom nie umknął żaden ważny szczegół produkcji.

Podcastu można wysłuchać na popularnych platformach streamingowych, jak chociażby Spotify. 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy