Ród smoka

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Jest zwiastun 6. odcinka! Jakie niespodzianki czekają widzów?

Fani serialu "Ród smoka" z zapartym tchem czekają na 6. odcinek serialu, a wiele wskazuje, że i tym razem nie zabraknie emocji. Widzów czeka podróż w czasie i poznanie nowych członków obsady. W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego epizodu.

Ostatni odcinek "Rodu smoka" wzbudził niemałe poruszenie, a ekranowy bal zaręczynowy zakończył się krwawą jatką. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie?

"Ród smoka": Co czeka widzów w 6. odcinku?

Kolejny odcinek przeniesie widzów 10 lat w przód, dzięki czemu zobaczą dzieci Alicent i Rhaenyry. 

Już w zwiastunie zobaczyć możemy nastoletniego księcia Aegona (Ty Tennant) i jego brata Aemonda (Leo Ashton) oraz synów księżniczki - Jacaerysa (Leo Hart), Lucerysa (Harvey Sadler) i Joffrey'a Velaryonów. 

Na widzów czekają także intersujące zmiany w obsadzie. Rola Rhaenyry zostanie przejęta przez Emmę D'Arcy, a Alicent Hightower będzie grana przez Olivię Cooke. 

Reklama

To jednak wciąż nie koniec nowości - wśród bohaterów pojawią się także nowe smoki: mały Vermax (smok księcia Jacaerysa), smok w smoczej jamie oraz majestatyczna Vhagar, która jest najstarszą i największą smoczycą w dziejach Westeros.

"Ród smoka": O czym opowiada serial?

"Ród smoka" powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest "Gra o tron".

W pierwszym sezonie serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes, Savannah Steyn.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka | zwiastun

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama