Ród smoka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Finałowy odcinek serialu HBO za darmo w kinach Helios

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na absolutnie wyjątkowe wydarzenie. W poniedziałek, 24 października o godzinie 20, we wszystkich kinach sieci w całej Polsce wyświetlony zostanie finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu HBO "Ród smoka" na specjalnych, bezpłatnych pokazach.

Serial "Ród smoka" powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest kultowa produkcja "Gra o tron". W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu jest sam George R.R. Martin. 

Reklama

"Ród smoka" na kinowym ekranie! Jak odebrać bezpłatną wejściówkę?

Spektakularna opowieść zgromadziła przed ekranami rzesze fanów. To właśnie z myślą o nich sieć kin Helios przygotowała propozycję nie do odrzucenia - bezpłatny pokaz dziesiątego, finałowego odcinka "Rodu smoka" na dużym ekranie, równocześnie z oficjalną premierą tego odcinka w HBO i HBO Max! 

Aby odebrać dwa bezpłatne bilety wystarczy dokonać rejestracji pod adresem: rodsmoka.helios.pl i następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu. 

Liczba miejsc jest ograniczona, o dostępności zaproszeń decydować będzie kolejność ich odbioru. Przy odbiorze należy pokazać potwierdzenie rejestracji oraz aktywny dostęp do aplikacji HBO Max na swoim smartfonie.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy