Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 26726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Ranczo" wraca na antenę? Nie cichną plotki!

O kontynuacji "Rancza" mówi się od bardzo dawna. Osoby związane z serialem na zmianę potwierdzały, to zaprzeczały plotkom o powrocie na plan. Od kilku dni znowu jest o tym głośno. Na jaw wychodzi też wiele zakulisowych spraw.

W fanach na nowo zakwitła nadzieja, że kolejny raz zobaczą na ekranie swoich ulubionych bohaterów. Nawet jeśli aktorzy rzeczywiście wrócą na plan, to nie wiadomo czy w pełnej obsadzie. Mało kto wiedział, że jedna z serialowych par w życiu prywatnym nie darzy się sympatią.

Reklama

Konflikt między aktorami skończył się w sądzie. Chodzi o Magdalenę Waligórską i Arkadiusza Nadera. W czerwcu tego 2015 roku doszło pomiędzy nimi do rękoczynów. 

Po spektaklu w Teatrze Nowym w Zabrzu, w którym grał ukochany aktorki Mateusz Lisiecki, serialowe małżeństwo wdało się w pyskówkę. Doszło do przepychanki, a partner Magdaleny Waligórskiej uderzył Arkadiusza Nadera. Aktor wezwał policję i zgłosił pobicie.

"Od wielu lat jesteśmy skonfliktowani, nigdy jednak ten konflikt nie przybrał takich form!" - powiedział kilka dni później Arkadiusz Nader w rozmowie z jednym z tabloidów i oskarżył Magdalenę Waligórską i Mateusza Lisieckiego nie tylko o pobicie, ale również o kierowanie pod jego adresem gróźb karalnych.

Na odpowiedź Magdy Waligórskiej nie trzeba było czekać długo. Oskarżyła Nadera o znęcanie i przestępstwa na tle seksualnym. Produkcja "Rancza" aby uniknąć kolejnych konfliktowych sytuacji, ograniczyła postać graną przez Naderę niemal do minimum.  W 2016 roku

Prokuratura Rejonowa w Zabrzu właśnie umorzyła postępowanie w sprawie nękania, molestowania i kierowania gróźb karalnych. Po zakończeniu

"Rancza" drogi serialowych Koteckich się rozeszły i niemal pewnym jest, że nie pojawią się już na jednym planie. 

Obecnie aktorka rzadko pojawia się na ekranie. W 2016 roku wyszła za Mateusza Lisieckiego. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci. Arkadiusz Nader w ubiegłym roku zagrał m.in. w kontrowersyjnej "Pętli" Patryka Vegi. O "Ranczu" i konflikcie z serialową żoną woli dzisiaj nie wspominać. Nawet jeśli kontynuacja serialu pojawi się na ekranach, to na pewno zabranie w niej małżeństwa Koteckich. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje