Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 75865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Gwiazdy „Rancza” spotkają się w... sądzie!

Choć Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader grają w „Ranczu” małżeństwo, w 10. serii serialu nie zobaczymy ich na ekranie obok siebie w żadnej scenie! Aktorzy spotkają się za to w... sądzie!Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader, czyli Wioletka i Stasiek z "Rancza", od dawna nie przepadają za sobą. W czerwcu tego roku doszło pomiędzy nimi do rękoczynów...

Po spektaklu w Teatrze Nowym w Zabrzu, w którym grał ukochany aktorki Mateusz Lisiecki, serialowe małżeństwo wdało się w pyskówkę. Doszło do przepychanki, a partner Magdaleny Waligórskiej uderzył Arkadiusza Nadera. Aktor wezwał policję i zgłosił pobicie...

- Od wielu lat jesteśmy skonfliktowani, nigdy jednak ten konflikt nie przybrał takich form! - powiedział kilka dni później Arkadiusz Nader w rozmowie z jednym z tabloidów i oskarżył Magdalenę Waligórską i Mateusza Lisieckiego nie tylko o pobicie, ale również o kierowanie pod jego adresem gróźb karalnych.

Reklama

Aktorka nie chciała komentować zajścia i zapowiedziała, że o tym, skąd wzięła się jej niechęć do kolegi z planu "Rancza" opowie dopiero przed sądem. Tymczasem to Arkadiusz Nader pozwał Magdalenę Waligórską i Mateusza Lisieckiego.

- Założyłem jej i jej partnerowi sprawę karną za pobicie mnie - potwierdza, dodając, że zamierza również pozwać aktorkę o pomówienie, że molestował ją seksualnie!

Na odpowiedź Magdy Waligórskiej nie trzeba było czekać długo. Oskarżyła Nadera o znęcanie i przestępstwa na tle seksualnym...

Nie wiadomo, jak zakończy się konflikt pomiędzy aktorami, ale z całą pewnością już teraz ma on ogromny wpływ na... fabułę "Rancza".

Jak informuje tygodnik "Twoje Imperium", w 10. serii serialu wątek policjanta Staśka został ograniczony do minimum, natomiast wątek Wioletki rozkwita. Wiadomo też, że Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader nie spotkają się na planie i nie będą mieli żadnych wspólnych scen.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Magda Waligórska | Arkadiusz Nader

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy