Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29984
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Bogdan Kalus trafił do szpitala! Co się stało?

Bogdan Kalus, którego widzowie kojarzą jako Hadziuka z kultowego "Rancza", opublikował niepokojące zdjęcie. Aktor pozuje na nim podpięty do kroplówki i w masce tlenowej na twarzy. Co się stało i jaki jest stan zdrowia aktora?

Kim jest Bogdan Kalus? Kariera, najważniejsze role

Bogdan Kalus urodził się w 1965 roku w Chorzowie. Choć znany jest przede wszystkim z występów na małym i dużym ekranie, może pochwalić się wykształceniem muzycznym i umiejętnością gry na instrumentach, w tym na perkusji. Przez lata występował również na scenach z różnymi grupami kabaretowymi. W 1990 r. wraz z Michałem Brysiem i Grzegorzem Wolniakiem założył Teatr Korez w Katowicach, w którym grał w latach 1990-2014. Od lat związany jest z warszawskim Teatrem Capitol. 

W 2020 roku wystąpił w show "Taniec z Gwiazdami". Widzowie z pewnością kojarzą go z ról w takich produkcjach, jak: "Biała sukienka", "Pitbull", "M jak miłość", czy "U Pana Boga w ogródku". Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak rola w serialu "Ranczo". W kultowej produkcji TVP przez 10 lat wcielał się w Tadeusza Hadziuka - męża Celiny, bywalca słynnej "ławeczki", lubującego się w tanim winie "Mamrot". Kreacja ta, choć przyniosła artyście ogromny sukces zawodowy.

Reklama

Co robi dziś serialowy Hadziuk? Rola w "Ranczu" była przekleństwem!

Bogdan Kalus trafił do szpitala!

W sobotę 25 czerwca, aktor opublikował zdjęcie, które zaniepokoiło jego fanów. Na Instagramie zamieścił selfie w masce tlenowej. Kalus jest na nim podpięty pod kroplówkę. Nic dziwnego, że internauci zaczęli zasypywać go pytaniami o stan zdrowia. Sam aktor nie wyjawił, co dokładnie mu dolega. Zdradził jedynie, że już drugi dzień przebywa na leczeniu w klinice specjalistycznej.

Obserwujący życzą aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia. Nie zabrakło jednak i złośliwości. "Wygląda to na sponsoring kliniki" - napisała jedna z internautek. Bogdan Kalus odpowiedział jedynie, że to "nie sponsoring, a wdzięczność".

Bogdan Kalus w nowej roli w serialu TVP!

Kalus przez jakiś czas w ogóle nie był obsadzany w rolach serialowych. Podczas castingów aktor często dostawał informację, że zbyt bardzo kojarzy się z graną przez 10 lat postacią Hadziuka. Okazuje się, że aktor zmienił agencję aktorską, gdyż współpraca z poprzednią nie była zadowalająca. Teraz wraca na srebrny ekran i do TVP!

"Rozpoczynam zdjęcia do serialu 'Jagiellonowie', którego premierowa emisja planowana jest na jesień tego roku. Postać, którą gram to Jan Hinczka z Rogowa. Jest to autentyczna postać, która była podskarbim króla Władysława Jagiełły - zdradził Bogdan Kalus AKPIE.

Według doniesień serwisu Wirtualnemedia.pl, TVP rozpoczęło prace na planie serialu "Jagiellonowie" już w styczniu. Produkcja ma być kontynuacją "Korony królów" - telenoweli historycznej, która przedstawiała średniowieczną historię Polski oraz lata panowania Piastów i Andegawenów. Akcja "Jagiellonów" rozpocznie się w 1399 roku.

"Jagiellonowie": Nowa telenowela TVP. Kiedy premiera?

"Jagiellonowie": Dagmara Bryzek o powrocie do roli królowej


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL