Ranczo
Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 76337
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą nowe odcinki "Rancza"? Aktorzy pojawili się w serialowym dworku. "Niezapomniane popołudnie"

Czy powstanie nowy sezon "Rancza"? To pytanie wciąż powraca! Temat ponownie pojawił się przy okazji publikacji pewnego zdjęcia, jakie na Instagramie zamieścili Katarzyna Żak i Cezary Żak. O co tu chodzi?

Aktorzy "Rancza" w słynnym serialowym dworku

Czy będzie nowy sezon "Rancza"? Takie pytanie mogło narodzić się w głowach internautów - Katarzyna Żak i Cezary Żak zamieścili na Instagramie zdjęcia, na których stoją wraz z Arturem Barcisiem przed słynnym dworkiem, w którym kręcono zdjęcia do słynnego serialu.

Mimo iż od emisji ostatniego odcinka "Rancza" minęło już parę lat, widzowie wciąż chętnie śledzą powtórki, a także sprawdzają najnowsze informacje na temat produkcji. Czy "Ranczo" doczeka się kontynuacji? Tego z pewnością chcieliby fani przedstawionej historii. Na razie nic jednak nie zapowiada powrotu aktorów na plan.

Reklama

Jak informuje RMF, niedawno przed słynnym dworkiem w miejscowości Sokule, w którym powstawały zdjęcia do "Rancza", pojawili się niektórzy aktorzy, biorący udział w produkcji. Katarzyna Żak, Cezary Żak i Artur Barciś spotkali się tam z osobami, które wzięły udział w specjalnej licytacji podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Wczoraj mieliśmy cudowne spotkanie w Dworku, w którym kręcono zdjęcia do serialu "Ranczo" ze wspaniałym małżeństwem Iloną i Piotrem Orzechowskimi, którzy wylicytowali spotkanie z nami w ramach WOŚP na zaproszenie właścicieli Dworku - Państwa Anny i Janusza Petelickich. To było niezapomniane popołudnie pełne anegdot, pytań i wspomnień. Jesteśmy zawsze szczęśliwi, spotykając na swojej drodze tak ciekawych pełnych pasji ludzi! Dziękujemy za ten wspólny czas!!!" - napisała na swym Instagramie Katarzyna Żak. Podobne zdjęcie na swoim profilu udostępnił Cezary Żak.

Nowe odcinki "Rancza"? Internauci już komentują

Po publikacji zdjęcia fani "Rancza" natychmiast ożywili się na Instagramie. Pojawiło się sporo komentarzy na temat tego, czy jest szansa na kontynuację lubianego serialu. Użytkownicy zgodnie twierdzą, że to jeden z najlepszych polskich seriali.

Oto, co piszą fani!

"Najlepszy polski serial. Chciałam koniecznie zobaczyć nowe odcinki. Może nakręcą kiedyś".

"Wczoraj skończyłem chyba po raz 10 oglądać "Ranczo" i dzisiaj zaczynam od nowa. To jest mistrzostwo świata, nie ma lepszego serialu i wątpię że jakiś lepszy powstanie".

"A już myślałam, że będą nakręcane nowe odcinki. Miałem nadzieję, że spotkanie w celu omówienia prac nad rozpoczęciem kręcenia kolejnego sezonu".

"U mnie też "Ranczo" na okrągło. Teksty znamy już na pamięć".

A Wy też jesteście fanami serialu "Ranczo"?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy