Yemin

Przysięga

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Tulay podaje gościom truciznę! Co ze ślubem?

Nowe odcinki serialu "Przysięga" to niespodziewane zwroty akcji, w tym tragiczna śmierć Tulay. W kolejnych odsłonach tureckiej produkcji, która cieszy się sporą popularnością, dowiadujemy się także, że Beyhan, Cavidan i Fidan zostają porwane przez Ismaila. Prezentujemy streszczenia odcinków 764-768 serialu "Przysięga" oraz odpowiadamy, kiedy i gdzie oglądać "Przysięgę".

"Przysięga" to turecka produkcja, która znalazła uznanie wśród polskich widzów. Serial opowiada losy skromnej dziewczyny Reyhan zmuszonej do małżeństwa z obcym mężczyzną. Widzowie mogą oglądać już czwarty sezon produkcji. Oto streszczenia odcinków 764-768 serialu "Przysięga"

"Przysięga" odcinek 764 streszczenie: Tuley podaje zatruty napój

Baran przybywa na farmę, aby oficjalnie poprosić o zgodę Emira na poślubienie Fidan. Dzięki interwencji Gulperi mężczyzna jednak się zgadza. Ceremonię zaręczyn prowadzi hodża Hasan. Tymczasem Masal bardzo przeżywa aresztowanie Merta

Reklama

"Przysięga" odcinek 764 zabiera widzów serialu na przyjęcie zaręczynowe. To psuje Tulay, który nagle obwieszcza wszystkim gościom, że napój szerbet, który właśnie wypili, był zatruty. Savas wzywa pogotowie.

"Przysięga" odcinek 765 streszczenie: Tulay trafia do szpitala

Kolejny odcinek "Przysięgi" to próba ratowania otrutych gości. Melike podaje wszystkim ajran, mając nadzieję, że napój pomoże przezwyciężyć truciznę. Tulay odmawia podania nazwy trucizny. Jednak jako pierwsza ze wszystkich zaczyna odczuwać działanie trucizny, objawiające się zawrotami głowy.

Gulperi odkrywa, że tylko szerbet, który wypiła Tulay, był zatruty. Akcja przenosi się na komisariat. Policjant przynosi Mertowi jedzenie. Z kolei odcinek 765 "Przysięgi" kończy scena w szpitalu, gdzie Tulay leży w łóżku nieprzytomna

"Przysięga" odcinek 766 streszczenie: Tulay umiera

Ze szpitala napływają tragiczne informacje. Tulay umiera. Beyhan i Cavidan ustalają szczegóły zaręczyn Fidan i Barana. Melike wybucha spazmatycznym płaczem. Gulperi i Cavidan muszą ją trzymać, by nie upadła.  

Okazuje się, że dawny przyjaciel Kemala wrócił na stanowisko inspektora policji w Stambule i pomoże w prowadzeniu sprawy Merta i Masal. Tymczasem Beyhan przyjeżdża do rezydencji, by razem z Cavidan porozmawiać o przygotowaniach do ślubu Barana i Fidan

"Przysięga" odcinek 767 streszczenie: trwają przygotowania do ślubu

Yigit robi ojcu quiz z tego, co lubi Gulperi. Przekonuje go, że sam wie o niej wszystko, bo bardzo ją kocha. Emir mówi Gulperi, że chce ją lepiej poznać, bo niewiele o niej wie. Dziewczyna jest zachwycona

Masal odwiedza Merta w areszcie i dziękuje mu za pomoc. Kemal zaczyna podejrzewać Ozana. Policja namierza szantażystę i Kemal chce, żeby Ozan pomógł go znaleźć. Beyhan i Cavidan jadą z Fidan na zakupy przed ślubem.

"Przysięga" odcinek 768 streszczenie: Beyhan, Cavidan i Fidan zostają porwane

Ozan umawia się z szantażystą i policja go aresztuje. Masal obawia się, że Ozan przestanie ją lubić, bo w niego wątpiła. Oya namawia Emira, żeby wreszcie rozmówił się z Gulperi, bo znów może ją stracić

Beyhan, Cavidan i Fidan zostają porwane przez Ismaila. Ten chce się zemścić na Emirze i Savasie. Emir i Savas muszą połączyć siły, żeby odzyskać swoich bliskich.

"Przysięga" odc. 764-768. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie TVP1. Odcinki można ogląda od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Powtórki odcinków dostępne są na tym samym kanale dzień po premierze o 5:15. 

Odcinek 764. "Przysięgi" pojawi się w poniedziałek 12 grudnia. Wszystkie wyemitowane na antenie TVP epizody oglądać można również na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE: 

"Wednesday" bije rekordy popularności. Na pierwszym miejscu w ponad 80 krajach

"Barwy szczęścia": Koniec przyjaźni Patryka i Justina! Padną mocne słowa

"Daleko od szosy": Irena Szewczyk zrezygnowała z kariery. Co robi dziś?

        

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy