Przysięga Yemin

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1631
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Kto stoi za podpaleniem domu Bekira? Prawda wyjdzie na jaw

Co wydarzy się w odcinku 836 "Przysięgi"? Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny epizod tureckiego serialu, w którym nie zabraknie emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Bekir nie może pogodzić się ze stratą domu w Mardin, który spłonął w pożarze. Okazuje się, że za wszystkim stoi Beyhan, która zleciła podpalenie rodzinnej posiadłości! Oto szczegółowe streszczenie nowego odcinka serialu "Przysięga".

"Przysięga" to turecki serial, który emitowany jest przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. W związku z tym postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód, co rozpoczyna serię intryg i nieszczęść, które spadają na rodzinę Tarhunów.

"Przysięga": odcinek 836 – streszczenie i opis

Bekir wyjawia Gulperi, że ich dom w Mardin spłonął. Okazuje się, że za wszystkim stoi Beyhan, która zleciła podpalenie rodzinnej posiadłości. Kobieta przyznaje się do tego Baranowi, a ten natychmiast informuje o tym fakcie Savasa.

Reklama

Emir, który dowiedział się o pożarze domu Gulperi, zaprasza ją do kawiarni na wybrzeżu. Czy mężczyzna powie o swoich uczuciach? Tymczasem Narin i Kemal nie chcą, by Masal rezygnowała z realizacji marzeń. Postanawiają lecieć całą rodziną do Wiednia.

"Przysięga": odcinek 836. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 836 serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 marca. Odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Wszystkie wydane w telewizji epizody obejrzeć można również w internecie. Dostępne są na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Wspaniałe stulecie": Śmierć admirała Barbarossy. Kto zajmie jego miejsce?

"Zakazany owoc": Halit zdradził Yidliz? Powrót Sahiki wprowadza zamęt

"Akacjowa 38": Trini chce pomóc Herminie. Czy się jej uda?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | streszczenia odcinków | TVP 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy