Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Halit zdradził Yidliz? Powrót Sahiki wprowadza zamęt

Serial "Zakazany owoc" podbija serca polskich widzów. Kolejne streszczenia odcinków przynoszą zaskakujące zwroty akcji, dlatego przyglądamy się nowym epizodom produkcji znad Bosforu. Prezentujemy streszczenie "Zakazanego owocu" odcinek 175. Kiedy i gdzie oglądać 175. odcinek serialu? Szczegóły emisji i streszczenie w artykule.

Serial "Zakazany owoc" to produkcja, której wydarzenia mają miejsce w Stambule. W jego ubogiej dzielnicy spokojne życie wiodą dwie siostry, Yilidz i Zeynep. Są jak ogień i woda. Zeynep cieszy się z prostych, małych rzeczy, natomiast Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki

Życie Yilidz i Zeynep zmienia się, gdy na ich drodze pojawiają się bogaci biznesmeni. Widzowie tureckiego serialu przenoszą się nad Bosfor, towarzysząc głównym bohaterkom w drodze do szczęścia. Co czeka widzów w kolejnych odcinkach? Oto streszczenie 175. odcinka "Zakazanego owocu".

Reklama

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 175. Czy Halit zdradził Yidli?

174. odcinku "Zakazanego owocu" byliśmy świadkami, jak Lili mści się na Yigicie. Jak wygląda streszczenie 175. odcinka? Kolejna odsłona tureckiego serialu to oskarżenia Yidliz, która zarzyca Halitowi, że znów ją zdradził

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 175. to również opowieść o tym, jak Kaya i Ender oznajmiają Yigitowi, że nie mogą się pobrać. Dlatego ten postanawia zniknąć. Natomiast Nadir proponuje Sahice pieniądze, by tylko zniknęła z horyzontu.

Kiedy i gdzie oglądać 175. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Gdzie oglądać 175. odcinek serialu "Zakazany owoc"? Fani, którzy nie mogą doczekać się emisji nowych epizodów, 175. odcinek obejrzą w stacji TVP2. Kiedy nowy odcinek serialu "Zakazany owoc"? Początek emisji w poniedziałek 13 marca o godz. 17:15

Gdzie oglądać 175. odcinek serialu "Zakazany owoc" online? Osoby, które nie będą mogły zasiąść przed telewizorem podczas premiery, mogą śledzić powtórki tureckiego hitu w serwisie streamingowym TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również:

"Akacjowa 38": Rita szantażuje Cayetanę, a Maximiliano spotyka się z prawnikiem Germana

"M jak miłość": Odcinek 1718. Narzeczona wyzna prawdę. Jest w ciąży z innym

"Barwy szczęścia": Odcinki 2780. Kaśka i Łukasz ofiarami przekrętu?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy