Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5044
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znów sięgnie po alkohol?

Życie już od dawna nie rozpieszcza Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer). Stale musi stawiać czoła kolejnym przeszkodom - mąż jej nie docenia, dzieci nie widzą w niej autorytetu, walczy ze zbędnymi kilogramami, nie spełnia się zawodowo. Czy aby poradzić sobie z codziennością, znów sięgnie po alkohol? Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku "Przyjaciółek"?

Anka wróci do nałogu?

Anka i Paweł zostają zaproszeni na rodzinny obiad do Marii. Oprócz nich obecny jest także kuzyn Pawła z żoną Agnieszką. Anka czuje się niezręcznie - szczególnie widząc, że Paweł nieustannie adoruje Agnieszkę, nie zwracając uwagi na własną żonę. Także wysłuchiwanie pochwał pod adresem doktoryzującej się, pnącej po szczeblach kariery Agnieszki jest nie do zniesienia. Anka z tęsknotą spogląda na butelkę wina. Wyobraża sobie, że jeden kieliszek mógłby ją rozluźnić. Czy wykaże się dostateczną silną wolą?

Zuza zwierza się przyjaciółkom z nocy spędzonej z Łukaszem

Reklama

Zuza (Anita Sokołowska) wyjawia przyjaciółkom, że podczas wyjazdu służbowego spędziła noc z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk). Twierdzi, że nowy kolega nic dla niej nie znaczy. Ale czy na pewno? Łukasz nie da jej zbyt szybko o sobie zapomnieć... Tymczasem Wojtek  (Lesław Żurek)  zagaduje Zuzę i proponuje, aby zostali przyjaciółmi. Zapewnia, że nic już do niej nie czuje. Zuza jest załamana.

Inga rozwodzi się z mężem

Przed Ingą sprawa rozwodowa. Przejmuje się nią. Wywołuje ona w niej mnóstwo wspomnień i refleksji. Pociesza się, że to jedynie kwestia formalności - uzgodniła z Andrzejem (Adam Krawczyk) wszelkie sporne sprawy łącznie z alimentami i prawem do opieki nad Hanią. Po rozprawie byli małżonkowie nie są w najlepszych nastojach. Przed salą rozwodową spotykają Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz) i Rafała (Michał Rolnicki). Dorota wpada na pomysł, aby uczcić rozwód uroczystą kolacją z szampanem. Inga jest oburzona. Dla niej rozwód to żaden powód do radości. Rafał nie rozumie zachowania Ingi. Jego zdaniem, Gruszewska powinna czuć ulgę - w końcu udało jej się uwolnić od mężczyzny, który ją zdradził. Zdziwi się jeszcze bardziej, gdy Inga poprosi, aby zostawił ją samą. Czyżby naprawdę żałowała decyzji o rozwodzie?

Patrycja wpada w szał

Michał opowiada Patrycji o sytuacji, gdy został przyłapany przez Zuzę na pocieszaniu zapłakanej Sylwii. Patrycja wpada w szał. Robi mu karczemną awanturę. Kilka ostrych słów usłyszy także Sylwia. Czy Kochan uwierzy w czyste intencje Michała?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje