Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5574
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Stużyńska walczy o życie!

Anka (Magda Stużyńska-Brauer) trafia do szpitala po wypadku samochodowym, który spowodowała pod wpływem alkoholu. Jej stan jest na tyle ciężki, że nie wiadomo, czy przeżyje kolejne operacje.

 

Reklama

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) po groźnym wypadku samochodowym trafia do szpitala. Jej stan jest ciężki. Nie wiadomo, czy wyjdzie cało. Musi być natychmiast operowana. Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) cały czas czuwają przy przyjaciółce. Od lekarza dowiadują się, że Anka podczas wypadku była pod wpływem alkoholu. Zuza telefonicznie informuje Pawła (Bartek Kasprzykowski) o zaistniałym zdarzeniu, który bezzwłocznie przyjeżdża do szpitala.

Inga (Małgorzata Socha) bezskutecznie próbuje skontaktować się z Patrycją. Przyjaciółki są na nią wściekłe. Wszystko wskazuje na to, że Inga i Paweł mają romans. Szczególnie zacietrzewiona jest Zuza. Nie ma w niej cienia wątpliwości co do zdrady przyjaciółki. Patrycja z kolei zaczyna się wahać - nie mieści jej się w głowie, że Inga mogłaby zrobić takie świństwo.

Inga jest zrozpaczona obrotem spraw. Nie może pogodzić się z tym, że przyjaciółki oskarżają ją o romans. W końcu udaje jej się dowiedzieć się, że Anka trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Natychmiast przyjeżdża do szpitala. Tu dochodzi do konfrontacji. Inga stara się wszystko wyjaśnić przyjaciółkom, lecz one nie chcę jej słuchać. W obecności Zuzy i Patrycji Paweł mówi Indze, żeby nie wypierała się romansu. 

Czy Anka z tego wyjdzie z wypadku? I czy Indze uda się przekonać przyjaciółki, że nie miała romansu z Pawłem? Odpowiedź już w najbliższy czwartek, 28 lutego o 21:00 w Polsacie!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje