Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Znamy szczegóły dotyczące serialu!

Nowy serial Polsatu „Przyjaciółki” na antenie pojawi się już jesienią. W rolach głównych wystąpią Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. Zdjęcia ruszają na początku lipca.


Reklama

Pilot serialu poddano w maju badaniom na dużej grupie widzów. Serial wypadł bardzo dobrze. Dlatego stacja Polsat zdecydowała się na produkcję 12 odcinków "Przyjaciółek". Zdjęcia do serialu potrwają od lipca do końca września.

Serial będzie opowiadał o losach czterech tytułowych przyjaciółek, które znają się jeszcze z czasów liceum. - Każda z bohaterek jest inna. Jedną z nich opuścił mąż, druga zmaga się z nadwagą. Produkcja będzie mocno osadzona w polskiej rzeczywistości -zdradza osoba z produkcji.

Główne role zagrają Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. W obsadzie znalazł się także Bartek Kasprzykowski. Reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka, współautor sukcesu takich hitów jak "Teraz albo nigdy!", "Hotel 52" czy "Misja: Afganistan".

Serial "Przyjaciółki" nadawany będzie w ścisłym prime-timie. Niewykluczone, że pojawi się w paśmie zdjętych "Szpilek na Giewoncie" (czwartki o 22.00), ale będzie emitowany np. w niedziele.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje